KARP ŚRÓDLEŚNY - Eliminacje PCM 2016


W dniach 27-30.08.2015 r. na znanym opolskim łowisku Śródlesie 2 odbędzie się impreza

KARP ŚRÓDLEŚNY – ZAWODY O PUCHAR SALONU WĘDKARSKIEGO KARPIK W OPOLU
W zawodach udział weźmie 17 dwuosobowych drużyn , które rywalizować będą zarówno o Puchar Karpika jak i udział w finale PCM 2016 r. Sierpień to jeden z najlepszych miesięcy na zbiorniku S2 . Ryby świetnie pobierają pokarm , dlatego organizatorzy spodziewają się dobrych brań i ciekawej rywalizacji i świetnej zabawy .
W trakcie zawodów zostanie przeprowadzona zbiórka funduszy na rzecz chorych dzieci Marty i Szymona , podopiecznych Sekcji Wędkarstwa Karpiowego z Opola , przy której aktywnie działa inicjatywa- SWK Charytatywnie- wędkarze dzieciom. Akcja charytatywna od początku swej działalności zebrała kwotę około 4700 zł. Cześć tej kwoty została już przeznaczona na rehabilitację Szymonka chorego na rozczep kręgosłupa . Dla Marty został zamówiony trzykołowy rower rehabilitacyjny .
Kolejne fundusze wspomogą zakup kosztownego gorsetu ortopedycznego dla Szymonka. Organizatorzy mają nadzieje ze podobnie jak na poprzednich zbiórkach prowadzonych na zawodach karpiowych organizowanych przez SWK Opole , również i tym razem uda się zebrać pokaźna sumkę . Dla najbardziej hojnych ofiarodawców przygotowano kilkadziesiąt atrakcyjnych kuponów na m.inn. darmowe pizze , wizyty u fryzjera , wizyty w salonie kosmetycznym , serwis klimatyzacji itp., ofiarowanych przez sponsorów akcji.
Uczestnikom zawodów życzymy końcowego sukcesu w rywalizacji, a przede wszystkim odpoczynku od dnia codziennego na łonie Śródleśnej urokliwej przyrody, w koleżeńskim gronie pasjonatów wędkarstwa karpiowego .
Szybki Kontakt
Reklama
Reklama