Wywiad z Leszkiem Ruteckim
1. Ile czasu potrzeba aby zorganizować zawody karpiowe rangi europejskiej ?

W zeszłym roku po przyjęciu Polski do Unii Europejskiej wpadłem na pomysł aby zorganizować imprezę karpiową w Polsce, na którą w ramach integracji przyjechaliby karpiarze z całej europy. Ponad rok pracy przy organizacji i załatwieniu dokumentacji oraz reklamowaniu Euro Carp Domaniów na targach i innych imprezach karpiowych w Polsce i za granicą. Obecnie wszystko jest jż zapięte na ,,ostatni guzik" i nie mogę się doczekać chwili, aby oficjalnie przywitać wszystkich uczestników i wystartować tą największą w Polsce i jak na razie w europie imprezę karpiową.

2. Wiemy, że nagrodą główną w jest samochód osobowy marki Toyota Corolla Kombi, czy to jest powód dużej frekwencji zawodnikow ?

Głównym wyznacznikiem dużej frekwencji zawodników jest duża pula nagród ponad 30 tys. EURO, czyli jedna z największych pul w Europie.

3. Co zdecydowało o wyborze miejsca zawodów na Zbiornik Domaniów ?

Położenie, zawody te zostaną rozegrane w centrum Europy, na typowo karpiowym akwenie, z dobrą dostepnością do linii brzegowej, co powinni docenić zawodnicy i kibice. Zbiornik Domaniów posiada również piękne zaplecze turystyczno - organizacyjne.

4. Z ilu Państwa zawitają zawodnicy nad Zbiornik Domaniów ?

Na zawody przyjadą drużyny z 12 państw europy.


5. Czym Pan się kierował przy organizacji EURO CARP Domaniów ?

Kierowałem się przygotowaniem imprezy z prawdziwego zdarzenia nie tylko w Polsce, ale i w Europie chcieliśy pokazać wszystkim , że Polacy też potrafią zorganizować imprezę na Europejskim poziomie.

6. Jakich atrakcji mogą spodziewać się zawodnicy podczas tej imprezy ?

Bedzie pokaz sztucznych ognii połączony z integracją podczas grill party przy akompaniamencie
zespołu muzycznego. Integracja rozpoczyna się w niedziele od godziny 20:00.

Dziękujemy za udzielenie wywiadu i życzymy udanej imprezy.
Szybki Kontakt
Reklama
Reklama