Spotkanie Carp Team Sierakowice - Jacek Dobranowski
Po raz siódmy karpiarze z "Carp Team Sierakowice" w dniach 27-29 października 2006 r. spotkali się na Zjeździe Karpiowym na stawie "U Romana" w Sierakowicach. Dwudziestu trzech miłośników wędkarstwa z Czech i Polski o godzinie 16:30 rozpoczęło swoje zmagania, walcząc o puchary i nagrody.

Zjazd miał charakter typowo towarzyski, więc nikomu specjalnie nie zależało na złapaniu jak największej ilości ryb, lecz na wymianie doświadczeń i wysłuchaniu porad od osób, które karpiowaniem zajmują się już od lat.

Pierwszą zdobyczą zawodów był karp o wadze 14.2 kg, złapany przez Marcina Pykę o godzinie 20:30. Wszyscy z podziwem przyglądali się ogromnemu cypryniusowi, który po zważeniu powędrował do wody. Każdy ze zgromadzonych, w myślach liczył na następne szybkie brania, tym razem na swoje wędki. Niestety tak się nie stało. Dopiero o godzinie 2:30 sygnalizator znów powiadomił Marcina o tym, że ryba ponownie bierze na jego przynętę. Zacięcie, hol, podbierak, mata, waga i wynik 14 kg. Marcin już jest nie do pobicia - pomyślało wielu z nas. - 28.2 kg w sumie, to naprawdę dobry wynik.

Następnych okazji do wyciągnięcia karpia było niewiele i czekaliśmy na nie bardzo długo. Łącznie na zjeździe złowiono 8 karpi, od 5.50 kg do 14.20 kg.Zwycięzcami VII Zjazdu Karpiowego zostali:

I miejsce Marcin Pyka 28.2 kg (dwa karpie)

II miejsce Tomasz Gawda 15 kg (dwa karpie)

III miejsce Tomasz Cegła 12 kg (jeden karp)

Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych udanych połowów.Szybki Kontakt
Reklama
Reklama