IV Meeting Karpiowy Siepietnica 2013
IV Meeting Karpiowy Siepietnica 2013 przeszedł do historii. Na te zawody wielu z nas czekało cały rok i pewnie też dlatego wspólnie spędzony nad wodą czas minął tak błyskawicznie. Tegoroczna edycja była wyjątkowa pod wieloma względami. Do tego, że co roku gościmy fantastycznych ludzi, prawdziwych pasjonatów ryb i wędkarstwa, ludzi uśmiechniętych, życzliwych, którzy bez problemów dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami, którzy z szacunkiem i troską odnoszą się do złowionych ryb - jesteśmy już przyzwyczajeni i jest to dla nas ogromna wartość tych zawodów!

O tym, że tegoroczna impreza była wyjątkowa, że zapamiętamy ją na długo zadecydowały jednak efekty tych pięciu dni wędkowania, które w znacznym stopniu przeszły nasze oczekiwania.


Marzyliśmy, żeby każdy połowił, marzyliśmy żeby trafiały się grube ryby, chcieliśmy żeby rywalizacja była zacięta i to wszytko było w tym roku! Ale czy spodziewaliśmy się, że 14 startujących ekip złowi w sumie 671 kg karpi? czy spodziewaliśmy się, że uda się poprawić rekord łowiska - złowieniem ryby o masie 12,5kg? czy wierzyliśmy, że zwycięzcy złowią 172kg ryb? - na pewno nie!

Z przyjemnością informujemy, że zwycięzcami IV Meetingu Karpiowego BGK SAZAN Siepietnica 2013 zostali:


I miejsce Krzysztof Dobek i Ewelina Lepa, osiągając kapitalny wynik 172,34kg!!


II miejsce Wiesław Pięta i Piotr Zapert z wynikiem 116,57kg


III miejsce Żenia Kamieniew i Władymir Kamieniew - 68,86 kg


IV miejsce Marek Potyrała i Sławek Jarek - 55,20kg


V miejsce Damian Apola i Jarek Budziński - 50,60kg


VI miejsce Tomasz Bobula i Łukasz Krupa - 47,34


Puchar prezesa Koła Biecz za najwieksza liczba złowinych ryb przypadło koledze Krzysiek Dobek


Puchar za pierwszą rybe zawodów koleżanka Renata Gawlik


Puchar za najmłodszego zawodnika koleżanka Ewelinka Kołtko
Ozdobą imprezy był niewątpliwie wspaniały karp Jarka Budzińskiego, o wadze 12,5kg, który nie tylko był największą rybą zawodów ale też jest nowym rekordem łowiska! Gratulacje Jarku!

Złowiono w sumie 139 karpi o średniej masie oscylującej w granicach 4,8kg, 20 ze złowionych ryb przekraczało swoją wagą granicę 7kg. Staw nr 1 w Siepietnicy okazał się też po raz kolejny bardzo równą wodą do rozgrywania zawodów, która każdemu daje szansę na efekty, ale też wymaga kombinacyjnego łowienia i ciągłego poszukiwania skutecznej strategii.
Serdecznie dziękujemy Wam wszystkim, którzy byliście z nami na Siepietnicy w ten długi majowy weekend, to przede wszystkim dzięki Wam tą imprezę możemy zaliczyć do bardzo udanych! Dziękujemy też naszym sponsorom, którzy cennymi nagrodami uświetnili tegoroczną rywalizację - Wasze wsparcie przyczyni się, kolejny rok z rzędu, do budowania coraz lepszego, rybniejszego łowiska. Dziękujemy Darkowi Kołtko, Piotrkowi i Robertowi Stachurze, że zapewnili każdej z ekip wygodny transport na oddalone stanowiska.

Dziękujemy też Zarządom kół PZW Miasto Gorlice i Biecz za wsparcie, pomoc w organizacji i przychylność, jednocześnie zwracamy się do wszystkich, którzy decydują o zarządzaniu łowiskiem w Siepietnicy - wystarczy, że postawcie na emocje i dacie nam szansę na spotkania z dużymi rybami, które po złowieniu wracają do wody, a wówczas staw nr 1 może stać się prawdziwą wizytówką łowiska w Siepietnicy, z którego wszyscy będziemy dumni i które będzie przyciągać w nasze regiony wędkarzy nawet z odległych stron Polski!
Zapraszamy do Galerii - DLA WYTRWAŁYCH - 144 zdjęcia >>>>>>>KLIKNIJ


Szybki Kontakt
Reklama
Reklama