Nowa odsłona EXIDE24
Mamy wielką przyjemność zaprezentować Państwu nową odsłonę sklepu EXIDE24

Prace nad jej dostosowaniem do szaty graficznej serii SUPREME , AVID oraz FUTRINUM trwały dłuższy czas a sam efekt przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania.

Po szerokich konsultacjach okazło się , że wielu stałych użytkowników sklepu ceni sobie dużą funkcjonalność starej odsłony. Sklep był szybki i dość czytelny z bardzo intuicyjnym interfejsem, jednak nam nie do końca odpowiadała jego wizualizacja.

Podjęte zostało karkołomne wyzwanie - stworzenie projektu który będzie kontunuacją poprzedniego skryptu z zachowaniem jego najważniejszych cech, przy nowoczesnej stylistyce i funkcjonalności.Szefostwo firmy AdderCarp dało głównemu projektantowi wizualizacji odsłony wolną rękę i wygrała koncepcja którą sam szef firmy stawia jako priorytet w swoich działaniach wizualizacyjnych.Tworząc nową odsłonę jak i w jej późniejszym "tuningu" mamy za najważniejszy cel pokazać nasz asortyment w jak najlepszej jakości zdjęć by kupowanie "internetowego kota w worku" ograniczyć do minimum.

Strona zawiara kilka nowoczesnych skryptów powiększeń zdjęć, pozwalających na dokładne zapoznanie się z asortymentem do czego będziemy przykładali bardzo dużą uwagę, stawiając na jak najlepszej jakości fotografie by w sposób jak najbardziej realny wyeksponować towary które produkujemy.

Oczywiście, mamy również w planach wzbogacenie asortymentu z kategorii "Akcesoria" , by sklep w jak największym stopniu zaspokoił potrzeby każdego klienta - mlie widziane sugestie jakie firmy byście chcieli "zaparkować" w naszym sklepie.Z tego miejsca zapraszamy na promocję .

Do wszystkich zamówień wysłanych z poziomu zarejestrowanego użytkownika przez okres 10 dni od dnia dzisiejszego włącznie do 16 marca będziemy dodawać 15% upustu. Dotyczy to oczywiscie całego asortymentu sklepu.Zapraszamy wszystkich na zakupy do EXIDE24


Szybki Kontakt
Reklama
Reklama