CarpShop Warszawa
Otwarcie sklepu Carpshop.pl w Warszawie.

Sobota 23 marca - w końcu nadszedł ten dzień, który mamy nadzieje docenią wszyscy karpiarze nie tylko z Warszawy i okolic.
Carpshop.pl znany i bardzo ceniony sklep karpiowy oferujący najlepsze marki karpiowe w jednym miejscu od dziś zaprasza do swojego nowego sklepu w Warszawie przy ul. Fieldorfa 10 paw. 314Zgodnie z kalendarzem mamy już wiosnę, ale patrząc na to co za oknem – zima w pełni - na termometrze minus 15 stopni - mimo tego równo o godzinie 10:00 nastąpiło oficjalne otwarcie sklepu. Wszystkich gości witali Bartosz Bereda – właściciel sklepu w Warszawie, Dawid Patlewicza założyciel sieci sklepów Carpshop.pl, Paweł Kiermaszek z Nash Tackle oraz Ray Dale-Smith z firmy Carp'R'Us.

Po wejściu do sklepu od razu można zauważyć pełne półki najwyższej jakości produktów w różnym przedziale cenowym. Wybór najlepszych marek karpiowych między innymi: Carp'R'Us Nash Tackle & Baits, Mivardi, Daiwa, Cormoran, Star Baits, Mistral, Adder Carp, Gardner,Imperial Baits, Prologic, NG Polska oraz dawno niewidziane produkty firmy Quantum – oczywiście to tylko cząstka tego co można znaleźć w nowym sklepie Carpshop.pl w Warszawie.

Na otwarciu pojawiło się ponad 100 osób, które od razu mogły zrobić zakupy, pooglądać sprzęt czy po prostu porozmawiać i spotkać się z kolegami.


Wielu odwiedzających oblegało Ray'a z firmy Carp'R'Us, który opowiadał o skutecznych zestawach końcowych

Oraz Pawła Kiermaszka z Nash Tackle, który zaprezentował kilka znakomitych produktów z szerokiej oferty firmy Nash, którą również znajdziecie w sklepie Carpshop.plWiadomo, że to dopiero początek działalności sklepu Carpshop.pl na rynku warszawskim - miejmy nadzieję, że w przyszłości będzie to jeden z najlepszych sklepów karpiowych w Warszawie a znając plany Bartosza i Dawida zrobią wszystko aby tak się stało.Oczywiście życzę temu projektowi jak najlepiej i widząc duże zainteresowanie innych karpiarzy otwarcie sklepu w Warszawie było strzałem w dziesiątkę.

W imieniu Bartosza i Dawida serdecznie zapraszam do częstego odwiedzania sklepu gdzie znajdziecie nie tylko produkty najlepszych firm karpiowych - również to co My karpiarze cenimy najbardziej profesjonalną i rzeczową obsługę.

Zapraszamy również do obejrzenia Galerii zdjęć z imprezy .......GALERIA


Relację przygotował
Sebastian Milewski

Szybki Kontakt
Reklama
Reklama