Flay POPUP
- Adder Carp w najliższych tygodniach wprowadzi do sprzedaży nowy produkt który może zrewolucjonizować rynek karpiowy.
Dzięki nowatorskiej technologii 6D wyprodukowaliśmy pop-up'y które wykorzystują napięcie powierzchniowe wody co pozwala w zbalansowany sposób utrzymać na powierzchnii wody kulki nawet o gramaturze 20- 30 gr., co przy zastosowaniu zestawu "free line" umożliwi dość dalekie rzuty samą przynętą.Nie trudno sobie wyobrazic zastosowanie tej nowatorskiej metody.
Prace nad tym systemem balansowania kulek trwały od 2010 roku, i pod koniec 2011 roku miała ruszyć produkcja. Jednak w procesie suszenia - gdy w końcowej fazie aromatyzowaliśmy przynęty postanowiliśmy pójść o jeszcze jeden krok do przodu i spórbować podnieść przynetę nad powierzchnię wody.

Pierwsze póby były dość ekscentryczne , dozowanie substancji wiodącej ADDER'FLAY nie pozwoliło na dokładne sprecyzowanie wysokoście jakie osiagały przynęty.Jednak z czasem osiagneliśmy zadowlające wynikiKtróre z czasem po zadipowaniu przynety w aromacie ADDER'FLAY stały się wręcz idealne.................a przyneta unosząc się delikatnie nad powierzchnią wody wspaniale imituje kolorowe owady które często padają łupem naszych "milusińskich"
Sama ideologia metody jest prosta , choć nie ukrywamy , iż jej powodzenie bedze zależne w dużym stopniu od przejżystości akwenu w jakim będziemy stosować nasze produkty.
Co do metody "free line" jest ona niczym innym jak uproszczoną wersją rzecznej przepływanki w której przynęta jest puszczana z nurtem rzeki.
Mocowanie przynęty i jej specyficzna konsystencja bardzo wrażliwa na florę bakteryjną gruczołów śliniankowych ryb powoduje, że kulka w pysku ryby bardzo szykbo się rozpada uwalniając ukryty hak co daje 100% skutecznosć zacięć naszych trofeów.Towar będzie dostępny wyłącznie w sklepie wysyłkowym EXIDE24 do którego odwiedzin już teraz zapraszamy ...........SKLEP


Było to ŻART PRIMA APRILLISOWY - 2013

Szybki Kontakt
Reklama
Reklama