10 lat " KARP MAXA"


Magazyn „Karp Max” w tym roku obchodził 10-lecie. Z tej okazji na Łowisku Gosławice odbyła się impreza z udziałem kilkudziesięciu karpiarzy z Polski i zza granicy. Gośćmi specjalnymi byli Steve i Joan Briggs i Rob Hughes.

Pierwsi goście zaczęli zjeżdżać w czwartek rano (16 maja). Zajmowali stanowiska i rozpoczynali łowienie. Następnego dnia o godz. 19.00 rozpoczęła się impreza i na ten czas wszyscy zwinęli zestawy. Wśród gości byli współpracownicy Karp Maxa, przyjaciele, czytelnicy, oraz wspomniani już angielscy karpiarze. Świętowanie przy zastawionych stołach, trunkach, trwało do wczesnych godzin porannych, a rozmowom nie było końca.

W sobotę ponownie rozpoczęto łowienie i spora część ekip miała karpie na macie. Jednak nie były to żadne zawody, a towarzyskie karpiowanie. W poniedziałek część ekip przeniesie się na Łowisko Nowaki, gdzie przez kilka dni dalej będzie oddało się pasji.

Życzymy redakcji KM jeszcze wielu lat prowadzenia czasopisma jak i portalu na tak wysokim poziomie oraz wierzymy , iż mimo pewnej konkurencyjności w naszych działaniach będziemy mogli nadal współpracować z poziomu redakcyjnego gdyz posiadamy użytkowników którzy są wspólnymi użytkownikami naszych portali.STO LAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szybki Kontakt
Reklama
Reklama