II PUCHAR Portalu CARPPASSION


II Puchar portalu Carppassion.
Kameralna impreza która już na trwałe wkradnie się do kalendarza imprez które organizujemy. Unikalna formula gdzie wszyscy uczestnicy nie ponoszą żadnych kosztów łowienia oraz otrzymują od właściciele portalu, firmy Adder Carp dość pokaźne paczuszki towaru.....

Dość pokaźna liczba chętnych i 8 szczęśliwców wyłonionych podczas Rybomanii stawiło się wraz z partnerami(kami) w dniu otwarcia imprezy na ognisku integracyjnym. Oczywiście rozmowy o rybach, wymiana poglądów oraz liczne degustacje lokalnych napojów...... Klimat integracyjny ;) wszystko w bardzo kameralnych okolicznościach.Wszyscy razem decydujemy , że przeprowadzimy losowanie już tego wieczoru by na noc rozłożyć namioty by od rana móc zacząć rywalizację.Wspaniałe miejsce wylosowała ekipie Marcinkowski Team Poland ich mała runnerka BeatkaPoranek - pełen nadziei obudził wszystkich pięknym słońcem. Wspaniała jest przyroda Rybieńca. Wszyscy zgodnie podkreślają - naprawdę unikalne miejsce. Logistyka , natura w swej komercyjnej odsłonie której po prostu nie widać. Wszystko przygotowane z rozmysłem. Wszystko dopięte na ostatni guzik.
W sumie tak jak impreza. Nieskromnie stwierdzę :) Wyznaczyliśmy sobie pewien poziom oprawy imprez. Chcemy, by każdy z uczestników naszych imprez czuł się jak nasz gość, a nie klient na którym nieźle zarobiono przy okazji organizacji imprezy której daleko do wymagań pokątnie niezadowolonych uczestników. Gdy zdecydujemy się na organizację większych komercyjnych przedsięwzięć możecie być pewni - będą to imprezy wyjątkowe.
Każdy powinien być zadowolony ............ 4 wiaderka pięknie skonfekcjonowanego VBG Mthode Compact Mix , 4 kilogramy najwyższej serii kulak Supreme , Żyłki , Plecionki , Micro Popup

Bogata paczka ............ a dla zwycięzców oczywiście najnowsze MF-213C v2 + Centralka MF-214 firmy Monster Fishing
Tyle reklamy :) .........

Bardzo poruszyła mnie ta sytuacja. Odwiedziny młodego adepta karpiowego rzemiosła Patryka , który chciał poznać Pana Daniela.
Patryk pomimo swojego bardzo młodego wieku może się pochwalić 16kg okazem złowionym na łowisku Rybieniec ;) - ........ bardzo mi miło ;)Po ostatnich wynikach na łowisku , gdzie tydzień wcześniej podczas weekendu złowione bardzo dużo pięknych kilkunasto kilogramowych okazów karpi podjęliśmy decyzje , że bez losowania zajmiemy stanowisko nr 9. Postanowiliśmy również , iż ograniczymy obłożenie tej miejscówki do 2 zestawów nęcąc bardzo skromnie punktowo by nie zatrzymywać wędrujących ryb.............
Właśnie, wędrujących. Niestety na łowisku błoga cisza i nawet zastawione w szuwarach żaki świeca pustkami co pokazuje ,że ryba kompletnie stanęła. Nie pomagają nawet burze i obfite opady deszczu ..... Zaczynamy mieć poważne obawy czy ryby dopiszą.

Mglisty poranek ..... po bardzo mglistej nocy która dała upragnione ryby.


Rześkie poranne powietrze pozwalało pospać3 ryby złowione na stanowisku nr 8 przez ekipę Justyna , Tomasz Gołębiewscy w asyście Ratlerki Tofiie , która czaiła się przez te wszystkie dni na achillesy przechodniów;)
Niespodziewany gość - były redaktor Gniewosław Bosiacki w asyście byłego redaktora CP Sebastiana Marcinkowskiego a co najważniejsze wiernych użytkowników portalu.Duet w barwach Roda Chuthinsona , wyraźnie dobrze się bawił podczas tej imprezy dając nam organizatorom radość , że impreza jest punktowana inie trzeba będzie losować zwycięzcy.
Odwiedził nas również sponsor cykliczny naszej imprezy Sebastian " Monster" Krzciuk służąc wieloma wskazówkami odnośnie niuansów elktronicznego PIKA. Ciekawa to była konwersacja ;)
Niestety obowiązki służbowe zatrzymały w Warszawie dyrektora Rybomanii Piotra Kamińskiego - cóż ;) za rok też jest "maj" ;) - z tego miejsca pragnę wszystkich uczestników poinformować , ze Pan dyrektor przekazał dla każdego z uczestników bezpłatne zaproszenie na jedną z edycji Rybomani 2015/2016
NA rozmowach upłynęło popołudnie i wieczór i nastała ostatnia noc.
Generalnie tutaj przydał by się jakiś niesamowity zwrot sytuacji - niestety nie nastąpił :(
Nie mamy coś szczęścia podczas pucharu do ryb. Łowisko potrafi wspaniale zaskoczyć , jednak nas tylko negatywnie. Jak by tak zamienić weekendy.... achhhh to karpiowanie - dlaczego nikt nie umie jak się nie da :) - tym wieększy szacunek dla tych co te ryby wyskubali,Ładnie ?????Wyskubano również rybkę na stanowisku nr 1 - które również wypadło zaskakująco słabo pomimo wielu prób przechylenia szali zwycięstwa na własną stronę przez ekipę tam łowiącą.
Swoją drogą Pawle ??? Jak my to rybę zważyliśmy w LB ??? heheheh - nie wiem :)Sebastian wymyślił technikę krzyżową - "na zmyłkę" by powalczyć o branie.........
Wszystko co dobre szybko się kończy. Pucharki oraz 2 sety Monster Fishingwędrują do Tomka oraz Justyny , wręczone przez ubiegłorocznych zwycięzców imprezy Patryka i Łukasza , chwila ta umknęła obiektywowi - a stanie się to tradycją ;)
Wspólne zdjęcie i pożegnanie ....Już teraz zapraszamy na III Odsłonę naszego pucharu , zapisy oczywiście na forum ogłosimy w odpowiednim czasie . Na pewno zastanowimy się nad zmianą terminu imprezy przesuwając go na termin późno - sierpniowy. Może w takim terminie łowisko będzie bardziej przychylne uczestnikom tej wyjątkowej imprezy.
Bardzo serdecznie w imieniu własnym oraz Marka Hallasa oraz wszystkich związanych z firmą Adder Carp dziękujemy za uczstnictwo w imprezie i życzymy szczęścia w losowaniu podczas Rybomanii

Daniel Kruszyna

Szybki Kontakt
Reklama
Reklama