VBG - Nowa Seria ADDER CARP !!!!!!!!!!!!
W ciągle rozwijającej się ofercie firmy Adder Carp pojawiła się nowa linia zanętowo - przynętowa o dość tajemniczo brzmiącej nazwie VBG .

Czym jest owe VBG ????

Nic innego jak gotowy pakiet do użycia przy tzw. Method Carp

W skład jego wchodzi Pellet , Zanęta do Methody , Ziarna preparowane , Micro Kulki w późniejszym czasie Liquidy - wszystko wyśmienicie z konfekcjonowane w wysokiej jakości , bardzo poręczne pojemniki.


Przyjrzyjmy się bliżej temu asortymentowi.
Methode Compact Mix VBG system




Gotowa do użycia mieszanka zanętowa skomponowana z najwyższej jakości naturalnych produktów , wzbogacona o mikropellet oraz spreparowane nasiona, idealna do stosowania z materiałami rozpuszczalnymi PVA.

Występuje w kilku nutach smakowych - Brzoskwinia Łosoś , Secret Fruit Mix, Secret Sqid&Krab , Super Big Bream, Truskawka&Łosoś Prezentuje się bardzo okazale. Gwarantujemy tak samo wygląda na żywo i tak samo działa a cena zważywszy na cenę 1kg jakichkolwiek zanęt w asortymencie karpiowym jest bardzo korzystna.




Kolejną pozycją są mikropellety o nazwie PELLET ENERGY VBG SYSTEM z dodatkiem najwyższej jakości olei rybnych oraz atraktorów.

Nuta zapachowa - taka sama jak w przypadku Methode Compact Mix VBG system czyli Brzoskwinia Łosoś , Secret Fruit Mix, Secret Sqid&Krab , Super Big Bream, Truskawka&Łosoś




Dotarliśmy do niezbędnej części naszego Method Zestawu.
Micro Pop Up Boiles - VBG kulki pływające o średnicy 10mm w takich samych nutach zapachowych jak wcześniejszy asortyment.



Adder Carp i jego NOWA ERA , by nie być gołosłownym , jeszcze nie mówi ostatniego słowa na ten sezon.



Zapraszamy na zakupy do sklepu EXIDE24 - dostępne po kliknięciu w Miniaturę

Reklama
Reklama