III Zawody o puchar Norberta Krasuskiego - Chwałowice 2015

W środę 2.09.2015 na Łowisku Chwałowice rozpoczęliśmy spotkanie integracją


Gitara śpiew i mnóstwo zabawy. Goście dopisali. Impreza trwała do późnej nocy a sprzyjał temu fakt , iż było prawie 20 stopni.


Zawody rozpoczęły się w czwartek o 8.00. Przywitanie zawodników, podziękowania dla sponsorów oraz upragnione losowanie. Wszyscy zawodnicy otrzymali od sponsora wiaderko pelletu, a po 8.00 wszystko było jasne. Ekipy rozjechały się na stanowiska. Start od 12.00.

Pierwsza ryba została złapana u chłopaków na stanowisku nr 7 (JAROSŁAW GARBOWSKI, PIOTR ŚNIEGULA ). Następnie do pracy wystartowała ekipa ze stanowiska nr 6. Udało im się złowić jedną rybę, a dwie zostały spięte. Kolejnym mocnym akcentem było stanowisko nr 1. Krzysztof Wojtiuk złowił karpia o masie 15.300.Zawody rozpoczęły się na poważnie. Wszystkie ekipy starały się. Zmiana zestawu, miejsca. Wszystko owocowało kolejnymi karpiami. Stanowisko nr 1 zaczynało wychodzić na mocne prowadzenie. Reszta ekip próbowała nawiązać z nimi walkę lecz bezskutecznie.
O miejsce II i III walczyły do końca wszystkie pozostałe ekipy. Co dwie trzy godziny wszystko się zmieniało. Kolejne stanowiska zamieniały się miejscami ,a my sędziowie z racji ważenia ryb 24h/dobę nie spaliśmy po całych nocach.

Dodatkowo miłym akcentem były spotkania karpiarzy przy grillu. Wspólne śpiewy i nocne przyjaciół rozmowy nie miały końca. Przepiękną grą na akustyku i śpiewem ugościł nas MIROSŁAW KUCZYŃSKI. zajmujący na zawodach stanowisko nr 5. wraz z całą ekipą KGB. Były też inne akcenty związane ze sportem. Wszyscy chcieli wygrać z Niemcami.Wyszło jak wyszło ,ale wszyscy oglądali mecz pod jednym namiotem przygotowanym przez grupę KGB .Strefa kibica była super :)

Do ostatniej godziny zawodów nie wiadomo było jakim wynikiem zakończą zawody. Stało się tak jak musiało być . Oczywiście podczas meczu było branie, ciężki hol z pontonu na stanowisku numer 1 zakończony wyciągnięciem pięknego karpia:) ryby pięknie współpracowały do końca zawodów,chociaż nie wszystkie chciały pojawić się na macie:) Zawody zakończyły się w Niedziele o godz 12.00. Szczególne podziękowania sponsorom oraz dla portalu CARPPASSION za wsparcie medialne.

ADDER CARP
MASSIVE BAITS
ALLER AQUA
CRAZY CARP
Rozdane nagrody ucieszyły ekipy które walczyły przez te kilka dni.
Jak to Przemek Klimek powiedział za rok wracamy do gry:) (motto zawodów)

Dziękujemy wszystkim za pracę i pomoc w III zawodach karpiowych o Puchar Norberta Krasuskiego.
KLASYFIKACJA KOŃCOWA ZAWODÓW:

1 – KRZYSZTOF WOJTIUK, PAWEŁ KMIT
(110,200 KG)
(11 SZTUK)

BIG FISH – 15,30 (KRZYSZTOF WOJTIUK) !!!
2 – PATRYK KAWCZYŃSKI, WŁADYSŁAW POZNALSKI
(43,600 KG)
(7 SZTUK)
3 – JAROSŁAW GARBOWSKI, PIOTR ŚNIEGULA
(32,800 KG)
(4 SZTUKI)

4 – EWELINA MŁODA, MARCIN SKORCZYK
(31,300 KG)
(5 SZTUK)
5 – KATARZYNA WODROWSKA, RAFAŁ WARTANOWICZ
(16,300 KG)
(3 SZTUKI)
6 – DANIEL KALETA, PRZEMEK KLIMEK
(11,200 KG)
(1 SZTUKA)
7 – MACIEJ MAZUR, BOGUSŁAW KUCZYŃSKI, MIROSŁAW KUCZYŃSKI
(4,800 KG)
(1 SZTUKA)
ŁĄCZNA WAGA WSZYSTKICH ZŁOWIONYCH RYB: 250,200 KG


Link do wszystkich zdjęć >>>>>>>KLIKNIJ


p.s od redakcji.................

Łowisko Chwałowice to niesamowite miejsce. Prowadzone przez Dagmarę i Patryka z pasją i wyjątkowym rodzinnym klimacie jakiego niewiele w naszej "Karpiowej Polsce". Wraz z rodziną odwiedziłem to miejsce i jestem nim zauroczony. Postanowiliśmy złożyć tym wspaniałym gospodarzom propozycję współpracy, o czym niebawem poinformujemy na łamach portalu................

Możecie być z siebie dumni - Norbert zapewne z was jest [*]


Szybki Kontakt
Reklama
Reklama