WCC JUNIOR 2016 - Katlov
Od kilku dni Czeskie łowisko Katlov było arna zmagań młodych karpiarzy, którzy wzięli udział w nieoficjalnych Mistrzostwach Świata bo tak wysoką rangę imprezy mają Zawody organizowane przez Rossa Honey'a16 ekip narodowych rywalizowało w tym roku o Championat. Wśród nich było czworo fantastycznych , przepraszam za określenie - dzieciaków, którzy od kilku sezonów coraz śmielej poczynają sobie w "przedsionku" naszego karpiowego światka.

Kasia Kozłowska, Ola Skalmierska , Damian Gerc, Gerard Świeży przeżyli swoją wędkarska przygodę życia. Śmiało można powiedzieć , że zapadnie ona w ich pamięci na całe życie. Tak samo pewnie jak wiele emocji które towarzyszyły ich Kapitanom, Marcinowi Jesiołowskiemu, Danielowi Florczykowi oraz Łukaszowi Rozmusowi którzy pewnie bardziej się denerwowali podczas tych dni niż nasi młodzi zawodnicy.

Wszystko z oprawą godną championatu dorosłych. Przemarsz , ceremonia w katedrze i nerwowe chwile podczas losowania , jak również pierwszych chwil na łowisku.

Kto wie , może przyjaźń na całe życie???


Jaka jest recepta na podwójny championat ??? Hmmmmm kto wie :)Od początku imprezy obie nasze ekipy były w grze. Różnice podczas całych zawodów mieściły się w zasięgu złowienia jednej ryby a obecność ryb w miejscówce, umiejętna próba ich zatrzymania , nie wystraszenia nieumiejętnym holem dawała szanse na zwycięstwo. Wspaniała formuła 3Xbig Fish.
Może czasami niesprawiedliwa dla tych którzy najciężej pracują, przegrywając z tymi , którzy jak przysłowiowy "Filip Z konopii" ostatniej nocy wskakują na pudło, ale równocześnie równoważąca szanse które zdyskredytował ślepy los podczas losowania.

Czyż nie piękny widok ???? POLSKA BIAŁO CZERWONIKto wie, może rośnie nam kwiat Polskiego Wędkarstwa Karpiowego ??? Może własnie oni naprawią to co my skutecznie przez lata rodzącej się nie tylko "wędkarskiej demokracji" pchaliśmy na zły tor ???

Ja w to wierzę. Trzeba w tych młodych "karpiarzy" inwestować. By nie musieli walczyć o przysłowiową paczkę kulek , tylko zajęli się pasją, która w takim progresie rozwoju wymaga sporych nakładów.
Niech staną się dla firm które podjęły się z nimi współpracy materiałem na rozwój dla obu stron, a nie wyłącznie materiałem do katalogów i przepustki do mediów.

Wspominałem wcześniej o ich "kapitanach". Jedemu przyglądałem się bacznie podczas trwania imprezy.
Łukaszu , pozwole sobie na te kilka screenów zamiast dalszego komentarza. Dziękuje , ze wprowadziłeś mnie w ten nastrój współzawodnictwa. Było BAJECZNIE !!!!!!

POWIĘKSZENIE PO KLIKNIĘCIUSerdeczne gratulacje dla całej ekipy , zwycięzców z Holandii oraz słowa otuchy dla jedynej ekipy bez ryby z Austrii, szkoda , ale takie jest współzawodnictwo.

WINNER OF WCC 2016 KATLOV

Lars Bood-Rowan Bood-Raymond Wiering


Na pocieszenie pozostaje fakt iż nasze dziewczyny złowiły najwięcej ryb spośród wszystkich teamów. Taki mały championat dla nich ;) Wielkie gratulacje !!!!!!!

D/Kźródło materiałów WCC website, Marcin Jesiołowski , Łukasz Rozmus
Szybki Kontakt
Reklama
Reklama