Z Adderem Prywatnie


Czas pierwszych zawodniczych zmagań za nami. Wspaniale wypadły w nich nasze drużyny , tylko cieszyć się że mamy tak wspaniałe ekipy. Ciekawe co przyniesie dalsza część zawodniczego sezonu z wyjazdem na WORLD CARP CLASSIC 2016 na czele.

Tymczasem każdy teraz zaszyje się na swoich wodach, by oddać się pogoni za spełnieniem w postaci pięknych chwil nad wodą.Zaczniemy od Darka , który sezon wyjątkowo rozkręcał na jednej z okolicznych urokliwych komercji, na którą wrócił po latach by czasami strzelić szybką nockę. Na swoja ukochaną wodę ma 40km , przeprawy pontonem i ciężko czasami pojechać ot tak.

Kilka wypadów , Supreme Elite w komorę łódeczki i pierwsze tegoroczne karpia na macie.

Cieszyły bardzo - byłem , widziałem , potwierdzam. Pokonały nawet mistera D.............Tomek, sezon rozpoczął na Rudym.
Szło ciężko ale udało się poczuć kontakt z rybą i rozwiązać worek z karpiami na ten sezon. Nie chciał bym by nasza wzmożona aktywność marketingowa powodowała ciśnienie w chłopakach ale wierze , że z czasem nauczą się , że coś warto zrobić by wzbogacać swój warsztat foto-pisarski z korzyścią dla siebie i dla innych.
Na koniec Piotrek - w końcu odpalił jego plan karpia na wyciągnięcie ręki. Jakoś trzeba ratować ducha walki przed stagnacją. Nowa praca , brak urlopu , kilka zobowiązań zawodniczych , sędziowskich - jesienne plany. Będzie ciężko ale coś się dzieje. Można spać spokojnie.

Na to wszystko jeszcze czekamy na Adriana , który pilnie walczy z egzaminem dojrzałości i będzie bardzo ciekawy sezon. Przy okazji zapraszam na imprezę ;) Jest jeszcze kilka miejsc
Dość dobra cena, start Pack , katering , Eliminacje PCM za każdy sektor , super nagrody - naprawdę warto ;)

WYSTARCZY KLIKNĄĆ W ZAPOWIEDŹ FOTODo zobaczenia nad wodą

D/K

Reklama
Reklama