Grauvell - ELIMINACJA PCM2017 1/3


Impreza rozpoczęła się od pokazu firmy GRAUVELL, po czym 18 drużyn po tradycyjnym poczęstunku w formie grilla gdzie nie obyło się bez karkówki, kiełbaski i tradycyjnej już kaszanki z kapustą i boczkiem ruszyło ostro do nęcenia.


Kliknięcie w grafikę - POWIĘKSZENIEPo pierwszej dobie zawodów z cyklu Grauvell Carp Grand Prix na łowisku Carpshop Lakes było złowionych 20 karpi!
Na prowadzenie wysunął się łowiący na stanowisku nr 19 zespół ze Środy Wielkopolskiej w składzie: Daniel Deska i  Łukasz Woźniak z wynikiem 44,65kg. "Przypomnijmy, że ci dwaj w zeszłym roku wygrali "Rozpoczęcie sezonu z carpshop.pl " łowiąc na tym samym stanowisku!Drugie miejsce przypada Miłoszowi Korbikowi i Krzysztofowi Lewickiemu z wynikiem 20,175, którzy są na stanowisku nr 1. Do tej pory złowili 2 ryby o łącznej wadze 20,175kg , w tym największy zawodów 11,425kg.

Trzecie miejsce na tą chwilę mają Marcin Pyzdrowski i Dariusz Perek, również ze Środy Wielkopolskiej z wynikiem 17,10kg. Ciekawostką jest piękny jesiotr złowiony przez Kacpra Stępnia na stanowisku nr 16.
Dokładnie połowa ekip już coś złowiła. W dzień mocno wieje i na dodatek jest księżyc w pełni. Trzymamy kciuki za kolejne udane połowy
Po 3 dobie zawodów znowu na pozycję lidera wraca drużyna ze Środy Wielkopolskiej w składzie Daniel Deska i Łukasz Woźniak łowiąc już 10 ryb o wadze 64,075. Na drugą pozycję spadła drużyna łowiąca na stanowisku nr 1 czyli Miłosz Korbik i Łukasz Kostrzewa z wynikiem 52,95. Na trzecim miejscu z wynikiem 34,70kg utrzymali się Paweł Adamowicz i Krzysztof Wieczorek ze stanowiska nr 4. Już 12 ekip z 18 łowiących ma rybę. Rywalizacja dobiega końcaZwyciężyła drużyna z Klubu Karpiowego Sazan ze Środy Wielkopolskiej w składzie Daniel Deska i Łukasz Woźniak doławiając ostatniej nocy 3 ryby z wynikiem końcowym 84,950kg.
Na drugiej pozycji uplasowała się  drużyna w składzie Miłosz Korbik i Krzysztof Lewicki z wynikiem 57,475kg.Na trzecie miejsce z wynikiem 37,725kg wyskoczyła kolejna drużyna z Klubu Karpiowego Sazan ze Środy Wielkopolskiej w składzie Marcin Pyzdrowski i Dariusz Perek.Big FISH - Krzysztof Lewicki - 17,375W sumie 12 ekip złowiło rybę. Kolega Daniel Deska i Łukasz Woźniak zakwalifikowali się do Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym PCM 2016. Oczywiście tak jak i cała reszta startujących otrzymali stosowne do osiągnięć punkty w klasyfikacji Grand Prix i startując co najmniej w finale Grauvella 31.07-6.08.2016 mają szansę na awans do Mistrzostw Polski w Wędkarstwie Karpiowym PCM 2017.
Oprócz wspaniałych pucharów pierwsze 10 drużyn zostało nagrodzone cennymi nagrodami od sponsorów,  którymi byli Robert Weimann Grauvell-Polska,  Rafał Matuszewski Bandit Carp oraz organizator Dawid Patlewicz Carpshop. 

Wyniko Końcowe
Szybki Kontakt
Reklama
Reklama