Rybomania 2015
Rybomania za nami. Czujemy się zobowiązani – będąc ponownie laureatem nagrody PFWK za najlepszy portal ubiegłego roku by przygotować dla was relację z tego przedsięwzięcia.
To był bardzo pracowity weekend dla wszystkich. Rybomania jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przekształciła się z dużego "targowiska" ( nie mylić z bazarem) w potężnie ekskluzywny projekt.

Trzeba delikatnie stąpać w segmencie oceny tego przedsięwzięcia, by nie urazić sztabu ludzi którzy go tworzą.
Gdy przeglądałem swoje bogate zasoby zdjęć z tej imprezy, w kontekście tego co zostało zaprezentowane w wielu profilach facebookowych, jak również w krótkich zajawkach wielu portali internetowych, zwróciłem uwagę na jeden ważny aspekt tego co uwieczniłem.

Jakoś , chyba podświadomie by nie tworzyć katalogów online skupiłem się na tych którzy to przedsięwzięcie swoimi osobami zaszczycili.

"Carppassion idzie" – wiele razy usłyszałem. Wspaniałe to uczucie. Sami wiecie z jak wielką determinacją próbujemy być portalem dla was. Może czasami brakuje u nas tego co gdzieś indziej jest najzwyczajniej w świecie MONOPOLIZOWANE, itp itd, ale nagrody które otrzymujemy , będące efektem poparcia portalu są dowodem , że tor działań wyznaczyliśmy sobie jak najbardziej poprawny.

Uśmiechnięty Adder Carp zaprasza na Targi.......
Gdy ktoś liczy tutaj na zdjęcia jakich wszędzie wiele to już teraz może tą stronę wyłączyć. Będzie to wycieczka po Hali targowej z radością w serduchach.

W końcu spotkali się tutaj pasjonaci. Czy przyjechali coś kupić - część tak. Jednak zdecydowana większość odwiedza tą imprezę z wielu , wielu innych powodów, co dali się odczuć wielu firmom wystawiających swoja ekspozycję, która wyłącznie ekspozycją w dużej części pozostała, o czym świadczyło bardzo duże zaangażowanie sił podczas pakowania towaru po imprezie.Śmiech czy uśmiech - oto jest pytanie.


Na hali targowej, poza kilkoma rzutami tłumu dawało się odczuć luzzzz. Zapewne to zasługa wspaniałej wręcz lokalizacji stoisk na targowej hali. Asymetria w dużej większości wystaw. Kilka mega przestronnych boxów z genialnym Designem wykreowała bardzo elitarny wizerunek ekspozycji - za to należą się ekipe targowej jak i wystawcom wielkie gratulacje.
Oczywiście nowości. Może to one wzbudziły uśmiech na wszystkich twarzach które widzimy ale chyba to już było ..................

Większość firm prowadzi bardzo agresywną politykę reklamową i już nas wszystkich z tymi newsami zapoznało. Jednak zobaczyć to na żywo....... Pomarzyć o zakupie, dyskretnie zerkając do chudziutkiego portfela ........ ahhhhhh.Poznajecie tych ludzi?????
Czyż taka forma kontaktu nie jest czymś wspaniałym. Gdy twarz pasjonata nie wypowiada tylko i wyłącznie słów - 88zł po rabacie 10 %?????

To była wyjątkowa impreza. Jak wyglądała w liczbach jeszcze nie wiemy i może nie każdy w nie uwierzy, bo pojawiały się opinie , że zainteresowanie jakby mniejsze, ale zdjęcia nie okłamią. Zadowolenie było widać.
U Pana również , Panie Przemku. Niesamowicie cieszę się z naszego świetnego kontaktu. Nawet o tym nigdy nie marzyłem.Chyba się dużo przez ostatni czas zmieniło. Brutalność rodzącej się demokracji w biznesie sieciowym troszkę wielu skrzywiła. Teraz odnosi się wrażenie , że wielu zaczęło ponownie traktować swój rynek handlowy bardziej lokalnie i przestało mieć zapędy dominacji w ogólnopolskiej i o zgrozo ogólno - światowej skali.

Przyjemnie się wśród was chodziło.

JAk to powiedział jeden z moich przyjaciół - " Nawet co niektórzy by mi 2 lata temu kopa nie chcieli zasadzić" a teraz - nawet i na współpracę się ma" - Kolokwialnie , ale prawdziwie.

Zaczęliśmy zauważać innych. BRAWO !!!!!!!
Jeszcze z nami jesteście. Niesamowite................... Czytacie??? hehehehe - dla pierwszej osoby , która na forum wpisze temat WYTRWAŁEM - nagroda - nie wiem jaka ale coś wykombinuję. Może autograf Mistrza WCC??? da się zrobić - mam na gwarancji od SPOMBA :)

Poznajecie - tutaj Mistrz w towarzystwie naszego młodego portalowego pisarza.

Uśmiechniętych ludzi ciąg dalszy.Martynka - obecna na stoisku projektu " Karpiarze - Martynce" . Rozdawała wszystkim uśmiechy. Miło było Cię gościć.Wspomniane wcześniej Cyprinusy. Carppassion - portal roku.
Forum Karpiowe Skupiam się w ocenie Cyprinusów na nich z uwagi na kategorię w której nasz portal był również nominowany.

Bezapelacyjnie Nr1 w PL. Pewnie będzie królowało jeszcze długo, ale ich deklaracja o wycofaniu się z kolejnych edycji Cyprinusów wydaje się z lekka pochopna i nie przemyślana w kilku aspektach.
Co to będzie za zwycięstwo bez najlepszego??? - W takim układzie ja też rezygnuję...........
Kto ze mną??? - a może zlikwidujmy kategorię??? - Chyba , że forum karpiowe się rywalizacji boi ???? :P
Kto wie ............... żartuję oczywiście, ale taka propozycja lekko mnie zażenowała - aż dziw , że ktoś tego nie przeanalizował dokładnie, bo ja wolę być wiecznie drugi niż pozornie pierwszy ;) - jak wielu zapewne.Ceremonię wręczenia Cyprinusów zarejestrował portal Karpiarstwo.pl Zapraszamy na jego kanał Youtube.


Panel Karpiarze Martynce - powiedziane zostało ponownie wiele. A może nawet więcej ??? Warto posłuchać.

Po panelu przyszedł czas na losowanie uczestników pucharu CP. Kogo wyciągnęła szczęśliwa rączka Martynki ????
Z kilkoma uczestnikami rozmawiałem już osobiście. Pierwsza Siódemka jedzie na zawody - druga 7ka czeka na zwolnienie miejsca w imprezie. W przypadku jakiś problemów będziemy dzwonili do was w kolejności zgłoszeń.


Jakie są granice szczęścia u faceta???? Marek Hallas - odpowie na wszelkie pytania pod adresem emailowym ;)Pozdrowienia dla Ekipy SAZANÓW !!!!! z Biecka - mała prywata dla przesympatycznych ludzi.
Imprezę targowa zakończyliśmy również z uśmiechem............ Ojca i syna.
Czego chcieć więcej ????
Oczywiście RYBOMANI 2016 !!!!!!!!!!!!!!!! - na którą już z tego miejsca śmiało możemy zaprosić.

Daniel Kruszyna
Szybki Kontakt
Reklama
Reklama