Golf Club Rybiniec
Wiosna w pełni i wraz z pojawieniem się pierwszej wyraźnej eksplozji zieleni, na kilka dni przykrytej przez zabłąkaną jeszcze zimę udało się sfinalizować projekt , który zaprzątał nam głowę od dłuższego czasu. Jesienią ubiegłego roku otrzymaliśmy dość ciekawą ofertę od zachodniego inwestora który wraz z płynącymi funduszami unijnymi rozpoczyna współistniejącą, prywatną inwestycję zagospodarowania najbardziej atrakcyjnych miejsc w województwie wielkopolskim.
Nie sposób by tego było wdrożyć bez ograniczeń na łowisku o których już wielu zdążyło się przekonać. Pozostawienie do dyspozycji stanowiska nr 5 na łowisku w kontekście działań które teraz wam zdradzamy , nie powinno nikogo dziwić. Wynika to ze zmasowanych prac które mają na celu stworzenie unikalnej bazy , nie tylko wędkarskiej.
Śmiało można rzec, iż będzie to miejsce unikalne - wszystko wskazuje na to , iż w tym segmencie połączenia wielu walorów tego miejsca naprawdę nie mające sobie równych

Nie przypadkowo ,, dwa lata temu podjęliśmy się odbudowy bardzo dostojnego miejsca jakim jest dworek nad brzegiem Rybieńca........... Oczywiście, nie rezygnujemy z rozwoju łowiska dołączając do coraz to atrakcyjniejszego akwenu coś co ściągnie nad ten przepiękny zbiornik wielu gości z Polski i zagranicy.Wczesnowiosenna wizyta jednego z przedstawicieli największej europejskiej federacji tego elitarnego sportu
mającego polskie korzenie Vincenta Futrinum'a którego wspaniałą pasję do Golfa można śledzić z poziomu konfederacyjnego portalu . The R&ASupporting golf worldwide zaowocowała pisemną deklaracją współpracy i zgromadzeniu wielkiego kapitału wokół tego przedsięwzięcia.
Ukształtowanie terenu wokół zbiornika i co najważniejsze próbki ziemi wraz z całym systemem korzennym zasianej testowej nawierzchni, wywołały u ekspertów z tej elitarnej Brytyjskiej Federacji wielki zachwyt.

Wspomniana wcześniej federacja aranżuje tego typu projekty na całym świecie a pierwsze wizualizacje przedsięwzięcia wypadają niesamowicie okazale.Jest także realna szansa by pogodzić karpiową zasiadkę z małą rozgrywką mini golfa , gdyż w pobliżu skrajnych stanowisk inwestor zaplanował ulokowanie kilku miejscówek do mini golfa, defacto tworzenie miejscówek 8 oraz 9 było powiązane bezpośrednio z utworzeniem obszarów bezpośrednio przyległych do pasa zielonego zwanego fachowo "fairway" a pełnić miały one rolę tzw" green'ów". Marek Hallas, dzierżawca wody , prywatnie, co wielu zaskoczy wieloletni miłośnik Golfa, nie kryje zadowolenia z takiego obrotu spraw.

" To wielka szansa dla nas i dla regionu. Wraz z rozwojem firmy która zaczęła prosperować tak jak byśmy chcieli, ale chęć rozwoju wzięła górę i mamy na kolejne lata następne wyzwania. Działania firmy zawsze były nietuzinkowe - i tak będzie tym razem"W przyszłości może być tak. Warto wierzyć w marzenia ............ a jeszcze lepiej je spełniać , więc zapraszamy na Rybieniec.
Nie da się ukryć , iż polskie wędkarstwo karpiowe w dążeniu do elitarności potrzebuje namacalnych dowodów na to, iż tak się dzieje. Wierzymy w to , że łowisko Rybieniec , wraz ze swoim projektem " Golf Club Rybieniec" zostanie ambasadorem polskich łowisk na skalę europejską

Adder Carp Team


Szybki Kontakt
Reklama
Reklama