Początek sezonu
1 marzec............. całkiem dobry wynik ;) jeśli chodzi o datę rozpoczęcia sezonu. Zewsząd docierają sygnały o tym , że zaczęliście sezon. Pojawiają się pierwsze tegoroczne karpie z łowisk , które do niedawna były skute lodem. Nie mogłem zacząć sezonu inaczej choć na wodzie jeszcze pozostałości zimy nie wróżyły oszałamiających wyników - w sumie to nawet średnich i jakichkolwiek też ;)Mimo wszystko spotkanie jak za dawnych lat z trzonem ekipy KCT bezcenne....
Jak za dawnych lat. Łączy nas wiele , a i wiele przed nami. Chyba takie spotkania są świetnym sposobem by zatrzymać czas, może nawet delikatnie go cofnać.
Szybkie PVA - wędka rzucona na bambra, na łowisku które bardzo słabo pracuje po lodzie - hmmmm. BEz złudzeń, ale naprawdę widok tego co kochamy - łowiska , naszych zabawek kluczy gąsek które znowu zawitają u nas na kilka miesięcy dawała wiele radości.

Co chwilę każdy z nas znikał na kilka chwil od płonącego ogniska by w samotności oddać się karpiowemu rytuałowi - chyba sezon u nas nigdy się nie skończył ;)Pierwszy zapach kiełbaski , pierwszy dźwięk trzaskających iskier..... Zaczęło się....Mieliśmy równiez okazję podziękować właścicielowi łowiska " Krzekotowo" - Jackowi Owczarzakowi, za wsparcie projektu "" Karpiarze - Martyce"oraz spotkać się z z Pawlikiem oraz Emilem którzy wpadli na kilka chwil.

Serducho i "papucha" się śmieje.
Łatwiej będzie teraz dotrwać do prawdziwej odsłony wiosny z budzącą się zielenią i pomysłami na artykuły.
Mam nadzieje , że będę mógł na was liczyć. Liczę na to , ze znajdziecie czas by sięgnąć po wirtualne pióro w postaci klawiatury i napiszecie czasami kilka zdań podsyłając zdjęcia.

Pozdrawiam i życzę wybitnego sezonu - cokolwiek by to miało znaczyć ;)
Daniel K ;)


Szybki Kontakt
Reklama
Reklama