Golden Carp i IX Wielkopolskie Dni Karpiowe
W roku 2012 firma Expert-Karp proponuje wszystkim karpiarzom udział w zawodach karpiowych Golden Carp i IX Wielkopolskich Dniach Karpiowych.W każdej z obu imprez będzie mogło wystartować 30 dwuosobowych teamów po wcześniejszym opłaceniu wpisowego w kwocie 800zł od ekipy. Zawody odbędą się w starej formule tzn. będzie obowiązywał zakaz korzystania ze środków pływających, łódek zdalnie sterowanych, łowienie i hol ryb odbywał się będzie tylko i wyłącznie z brzegu . Do łask powrócą kobry, łyżki zanętowe , rakiety,proce i inne wynalazki. Dla wszystkich ekip startujących w obu imprezach przewidziany jest tzw. "poczęstunek" oraz niespodzianki kulinarne w trakcie trwania imprezy,które to zostaną dostarczone na stanowiska przez sędziów zawodów.
Golden Carp 2012 rozegrany zostanie na łowisku w Nekielce w dniach 16-20 maja.Nagrodzonych zostanie 7 pierwszych ekip w ogólnej klasyfikacji oraz łowca największej ryby. Czołowa trójka oprócz nagród karpiowych otrzyma puchary, medale okolicznościowe, nagrody- niespodzianki. Przewidzieliśmy również kilka niespodzianek, upominków dla ekip z poza pierwszej "7" , które zostaną rozlosowane w trakcie ceremonii zamknięcia imprezy. Zwycięzcy zawodów dodatkowo otrzymają darmowy start w Golden Carp 2013 . Łączna pula nagród to 25.000zł.IX Wielkopolskie Dni Karpiowe pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Września odbędą się na Zalewie Lipówka we Wrześni. Nagrodzonych zostanie 10 pierwszych ekip w ogólnej klasyfikacji oraz łowca największej ryby. Czołowa trójka oprócz nagród karpiowych otrzyma nagrody finansowe, puchary, medale okolicznościowe. Zwycięzcy zawodów dodatkowo otrzymają darmowy start w Grand-Prix Daiwy rozgrywanym nad jeziorem Wygonin jak również darmowy start w jubileuszowych X Wielkopolskich Dniach Karpiowych. To nie wszystkie jednak nagrody, przewidzieliśmy również kilka niespodzianek, upominków dla ekip z poza pierwszej "10". Łączna pula nagród w tych zawodach to 35.000zł.
Patroni medialni:- portal Expert-Karp, kwartalnik Karp-Max, kwartalnik DVD Karp,Carppassion.
Sponsorzy karpiowi :Dragon, Aller Aqua, Adder Carp,Fish Food,Carp World,Fantazy Baits,Bandit Carp, Normark,Max Carp, Centrum Wędkarskie Swarzędz , Daiwa,Videotronic,Robinson, Silesia Carp Hunter,Warmuz Baits , czeska firma Max Carp, Normark,Shimano,Dynamite Baits,Ace,oraz kilka innych firm karpiowych o których dowiecie się na pewno do końca tego roku.
Z zawodów tych przeprowadzane będą relacje on line na portalu karpiowym www.portal.expert-karp.pl Zapisy na obie imprezy przyjmowane są od 1 listopada 2011 roku poprzez FORMULARZ zgłoszeniowy dostępny na stronie internetowej.

Pełna lista sponsorów i nagród przewidzianych za poszczególne miejsca w końcowej klasyfikacji zawodów ukarze się wkrótce na stronie internetowej www.expert-karp.pl
w dziale zawody.
Wszystkich chętnych do startu w zawodach gorąco zapraszamy.

Expert-Karp.

Szybki Kontakt
Reklama
Reklama