Casting do filmu " Na krawędzi marzeń"

Portal Carppassion wraz z firmą As Pro Media ogłasza Casting do filmu o tematyce Karpiowej.
Casting będzie miał nietypową formę. Tym razem nie stawiamy na gwiazdy tylko na kompletnych amatorów nie mających dotychczas żadnej styczności z filmem.

Skąd ten pomysł?.

Już w zeszłym roku ruszyły zdjęcia do tej produkcji. Chcieliśmy zrobić coś unikalnego, coś co wstrząśnie całym karpiowym światkiem.
Pierwszy film fabularny o tematyce karpiowej w którym poruszone zostanie wszystko , z całą otoczką dotyczącą naszego hobbyPojawił się jednak problem. Gdy pierwsze kadry zostały zmontowane w materiał poglądowy, okazało się , że główny bohater kompletnie nie potrafi się odnaleźć w roli jaką przewidział dla niego twórca scenariusza. Mimo potężnej wiedzy „karpiowej” kompletnie nie radził sobie z scenami w których trzeba było pokazać swój aktorski talent. Łatwo wyłożyć swoją wiedzę w formie „konferansjerskiej", jednak gdy trzeba przed kamerą zagrać emocje już jest gorzej.
(zatroskany reżyser)Z wielkim żalem zakończyliśmy nasz projekt i postanowiliśmy się z nim przespać.
W sen zapadliśmy zaiste zimowy , tak naprawdę uciekając jak najdalej myślami od tego by ponownie zmierzyć się z realizacją tej produkcji. Nauczeni złymi doświadczeniami z poprzedniego nagrania postanowiliśmy , by zaangażować w to ludzi którzy czują się na siłach by to „dźwignąć”.Zainteresowanym prześlemy w formie elektronicznej scenariusz i umówimy się z nimi na ich łowiskach , odwiedzając naszych przyszłych bohaterów z kamerą. Nakręcimy kilka próbnych ujęć i zadecydujemy kogo w tych rolach obsadzić.Oczywiście zapraszamy do współpracy Panów jak i również nasze szanowne Panie , gdyż musimy zdradzić, że jak to w filmie fabularnym jednym z wątków będzie wątek miłosny. Oczywiście dla aktorów przewidzieliśmy dość wysokie gaże , gdyż zdjęcia do tej produkcji będą kręcone w czasie około 3 tygodni co będzie się wiązało z małą przerwą w codziennym życiu zawodowym naszych bohaterów.
Możemy tylko zdradzić , iż łowiskiem na którym będzie działa się akcja będzie akwen w którym każdy będzie miał realną szansę na pobicie swojego rekordu życiowego jak i światowego.

Więcej zdradzać nie trzeba – wystarczy tylko rozejrzeć się po artykułach na portalu.
Pełni obaw, czy pomysł spotka się z akceptacją zamieszczamy tego newsa licząc na wasze zaangażowanie w w/w produkcję.
Czy znajdą się chętni by zagrać w tej niewątpliwie wyjątkowej produkcji ? Prosimy o kontakt z redakcją portaluSzybki Kontakt
Reklama
Reklama