SMARTBOAT na każde warunki
Firma BEST-FISHING z Opola zajmuję się produkcją łodzi zdalnie sterowanych do wywożenia zanęty. Flagowym modelem tej firmy jest łódka o nazwie SMARTBOAT Extreme.

Poniżej przestawiamy parametry techniczne wraz krótkim opisem.

Jest to konstrukcja w kształcie katamaranu.
Wymiary 75x53x30 cm. Taka konstrukcja i wymiary dają bardzo dobrą stabilność na falach.
Łódka bardzo długo pływa na jednym komplecie akumulatorów ok. 5km
SMARTBOAT EXTREME jest bardzo szybki max prędkość to ponad 100 m/min.SB E posiada dwie niezależne komory, usytuowane na środku łódki, znacznie poprawia to stabilność przy wywożeniu z jednej komory. Luki zrzutowe są ogromnych rozmiarów (prześwit każdej komory to 11,5 cm szer. 33 cm dług ) Bez problemu można nęcić dużymi kulami z zanęty. Pojemność komór to 6 kg lub 10 l. Klapy są wykonane z aluminium.Oświetlenie jest bardzo mocne i widoczne z dużych odległości. Zarówno diody nawigacyjne jak i halogen włączane są z poziomu radio. SB EX posiada jeszcze jedną fajną funkcję:
Oświetlenie można rozjaśniać bądź ściemniać (od 0 do 100 %) do poziomu mrugania .Wszystkie łódki SB mają montowane tylko i wyłącznie radio renomowanej firmy FUTABA.
Jest to lider w produkcji elektroniki modelarskiej.Zasięg łódek SMARTBOAT to :
UNI oraz EXTREME mają gwarantowany zasięg do 500 m, natomiast SMARTBOAT EXTREME PRO z radiem FUTABA T6J ma zasięg do 1000 m.

Łódka napędzana jest dwoma mocnymi silnikami klasy 650. Są to silniki wysokobrotowe dzięki temu możemy uzyskać takie prędkości w pływaniu oraz dużą moc.

Łódka nie posiada steru, sterowanie odbywa się za pomocą silników i regulatorów obrotów. Takie rozwiązanie daję bardzo dużą zwrotność. Łódka potrafi zawrócić w miejscu, posiada bieg wsteczny.
Samo sterowanie jest bardzo łatwe i proste na jednym drążku sterujemy kierunkiem płynięcia a na drugim obsługujemy otwieranie komór i włączanie świateł.

Każdą łódkę możemy rozbudować miedzy innymi o echosondę Humminbird SmartCast RF15e o zwiększonym zasięgu do 300 mNa chwile obecną Firma BEST-FISHING posiada w swojej ofercie trzy typy łódek:
1. SB UNI Cena detaliczna 2600 zł
2. SB EXTREME Cena detaliczna 3000 zł
3. SB EXTREME PRO Cena detaliczna 3400 zł

Poniżej prezentacja VIDEO łodzi SMARTBOATPełna oferta handlowa znajduję się na stronie producenta www.smartboat.pl

Gwarancja na wszystkie łódki z serii SMARTBOAT to 2 lata.


Szybki Kontakt
Reklama
Reklama