III Puchar Portalu Carpassion - BIG FISH RYBIENIEC 2016


Puchar Portalu Carppassion, dobiegł końca. Prawdopodobnie ostatni raz w takiej formie , gdyż stwierdziliśmy, iż szkoda marnować potencjału tej imprezy na tak kameralne przedsięwzięcie.
Jest duża szansa, iż na kolejną jego odsłonę zarosimy was na większą wodę w bardziej komercyjnym jego wymiarze ale o tym przyjdzie czas poinformować.

Impreza zaczęła się tradycyjnym spotkaniem integracyjnym oraz losowaniem dla części zawodników przybyłych w przeddzień rozpoczęcia zawodów.Prezes konsumujący brunatno-złotą ciecz z Prawdziwego Kubka. Podobno smakowało tak jak powinno - w sumie to o to , że "coś" powinno być zgodne z zamierzonym efektem cały ambaras.Tradycyjne ognisko , rozmowy , wieczorek zapoznawczy z prawdziwego zdarzenia - no może zabrakło tańców, ale w końcu jutro rano trzeba było brać się do pracy. Było naprawdę sypmatycznie - za co bardzo dziękujemyPakiety startowe oraz nagrody od Monster Fishing Polska , wraz z Pucharami za zwycięstwo. Tradycyjnie wyjątkowe i tutaj muszę po raz kolejny wspomnieć słowa Marka Morawca , który powiedział , że wszystko można kupić ale zdobyć te statuetki to by było bezcenne. Dziękuję Marku.
Losuje Mariusz Bujakowski , partner szczęśliwca który wylosował udział w zawodach i niestety nie mógł dojechać, przez to Mariusz został w duecie ze swoją żoną Wiolą, świetnie sobie zresztą radzącą z karpiowymi "mykami" - ciekawe kiedy oznajmi mu , że wyrusza na samodzielna zasiadkę i obiad ma być na jutro ok 16 :) - po czym wróci o 21, mówiąc , że cały czas wierzyła w odjazd.
To żeś sobie "chopie" narobiłO poranku bardziej oficjalna część imprezy, na galowo i pół galowo w moim wydaniu.


Wszyscy pełni nadziei na naprawdę dobre wyniki otrzymali zestawy startowe i rozjechali się na stanowiska. I po co Prezesowi galowy strój ???? Kruszyna sobie stał a kto dygał kartoniki ???? Hmmmmm ??

A tak całkiem poważnie. Marku - tyle co komplementów zebrałeś podczas tej imprezy to świata mało.
Dobrze , że wytrwaliśmy ze sobą te kilka lat, ja też dostałem kilka komplementów - może jeszcze coś fajnego razem ukręcimy ??? Upssss Zrolujemy :) - tym czasem pora zejść na siemię i kartoniki RAZ RAZ RAZ .......4 godziny imprezy pierwsza ryba ze środka. Bardzo mnie ona ucieszyła - ale już wtedy zdziwiłem się , że w pierwszej kolejności nie odpaliły zatoki. Generalnie całkiem BIG FISH - już na starcie większy niż zwycięskie ryby z poprzednich lat.Ekipy porozkładane, na stanowiskach sielanka , w oddali słychać śmiech , i charakterystyczne gul gul - w końcu człowiek nie wielbłąd pić musi a tutaj odjazd - jedzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
Mario - tu nie ma nic do śmeiechu , tu się łowi. I to jakie rybyW sumie hol był spokojny , tylko zza pleców tysiace porad go zakłócało. Jednak stary wyjadacz w ogóle na to nie reagował i pięknie do podbieraka wpłynęła to oto śliczna rybka.
Hmmmmmmm - szczerze mówiąc nie wierzyłem, że może coś się do końca zmienić.
Tylko Prezes z przekąsem odpowiadał na moje obawy , że zbyt szybko padł "BIG FISH" - spokojnie będą jeszcze 3 podejścia do big fisha.I tutaj zaczął się taniec zwycięstwa ekipy "Wojowników z Kujawskiej Ziemi.

Skuteczność działań od tej chwili nabrała dla mnie innego znaczenia. Sukcesywnie krok po kroku zaczynają atak na BIG FISHA.Oczywiście ekipa z sąsiedztwa nie próżnuje. W końcu nie po to jedzie się na imprezę 500km by się obijać - prawda??? No może raz po raz.Na stanowisku nr 7 Ekipa DUXONA , wywiesiła transparent unoszący się na 20m w górę z napisem ( zapalającym się w nocy :P) TO TUTAJ .................
Przewspaniałe małżeństwo karpiowników. Chyba do tego by ryby ten transparent - WINDER zauważyły zabrakło ok 3 cm ..... Wesoło z wami było - pełen pozytyw - przez dwa duże WW :P
Tylko za "ciula" nie mogę zrozumieć po co tak dobry towar który przywieźliście na siłę musieliście zadipować w czymś czego karpie na Rybieńcu nie dotkną - woda aż świeciła. Hmmmmm :PWieczorne kilimaty rybienieckiei wizyta u "GOŁĄBKÓW", którzy zaszyli się na odludnej ósemce i tak oddali się sielance rodzinnej przygody , że nawet nie chciało im się zgłosić ryby do ważenia :)
Super było was widzieć i bardzo się cieszę , że spędziliście miło czas. Fajna rodzinka , może lekko NO NAME ale może być :)
Braterskie odwiedziny z serwisowaniem łódki w tle. Kolejny gość na naszej imprezie.Mówiłem coś o dominacji tego zespołu. Niesamowite to było - sposób w jaki rozklepali to co miejscówka im dała był po prostu fenomenalny. Szczegółów nie zdradzimy. Może jeszcze nie teraz - na filmie coś się bardziej otworzyli - warto będzie go obejrzeć.
Wściekłość zawodnicza. KArp 13kg - cholera co robimy nie tak ???
15kg .......................... wrrrrrrrrrrrrrrr DLACZEGO !!!!!!
Determinacja jaką się wykazali musiała czymś zaowocować. Na razie nieporównywalną z innymi ilością brań. Miejscówka bardzo przeciętna na prywatnych zasiadkach - a może nie potrafią ludzie wykorzystać tego miejsca???? - ONI na pewno to potrafiliDUBLET .................. w asyście kolejnych przyjaciół naszych i portalu.Odwiedziny kolejnego gościa. Każde z nich z otoczka wielu dyskusji nie tylko o rzeczach miłych i przyjemnych. Wielu wyraża się bardzo pozytywnie o portalu , wielu zauważa , że pomimo transformacji na ówczesne czasy nie wygląda on jak jedna wielka ulotka reklamowa, jednak też wielu zauważa , jak trudno teraz o dobre niezależne materiały. Świat stanął na głowie - nasz również. Chcecie by było lepiej ??? Nie czekajcie , aż ktos za was to zrobi i pomóżcie sobie sami - na nas zawsze możecie liczyć.W nocy kolejny atak na BIG FISHA - kładłem się spać , jak do namiotu wręcz zapukał mi Maciej mówiąc - "CHYBA SIĘ UDAŁO" - gdy docieramy na miejsce okazuje się , że w kołysce kąpiel w blasku księżyca bierze BERTA - przechrzczona na Kruszynkę...... hmmmmm - ważenie i mamy nowego BIG FISHA.
Zostawiamy rybę do rana we worku , by zobaczyć w jakiej kondycji ma pysk, ostatnio kilka razy poszalała na zestawach , silna bestia.
Aż mnie jej widok rzucił na kolana. CATH & RELASE - super obserwować jak te ryby z nami się starzeją.
Rewelacja po prostuKolejna miejscówka odpaliła nad rankiem - Waga ryby , do ustalenia ;) Stanowisko nr 3 zapłaciło za solidną wagę więcej - musicie wybaczyć.W przedostatni dzień zawodów odbyło się losowanie wędek ze stajni HAUER CUSTOM RODS , wspaniała i podniosła chwila. Szczerze powiem , to był mój faworyt do zdobycia tej nagrody. Dlaczego ????
NO BO TAK .................. Mogę mieć swojego faworyta dlatego pozwoliłem losować SHAMANOWI naszego łowiska. Nawet nie wiecie jak jestem szczęśliwy. MasakraChrapkę na te wędki miał każdy. W końcu szczeście było na wyciągnięcie ręki. Lubie organizować takie akcje - patrzeć jak reagują ludzie. Przed losowaniem , po losowaniu.
Zobaczcie na gołąbków - czy wyglądają jak by zazdrościli ????
Uwierzcie - wszyscy się cieszyli , jak by wygrali te kije osobiście. Jak w rodzinie

Za drobną opłatą mogli sobie nawet Łowcy ich dotknąć.


W kolejce na kolejnych szczęśliwców na drugi dzień czekały najnowsze sygnałki MONSTER FISHING z zaszczytnym Pucharem za zwycięstwo w imprezie.
Wszyscy zgodnie stwierdzili. TA noc będzie moja , moja moja, nasza.
Walczymy o zwycięstwo !!!!!!
Nawet szczęśliwiec z losowania uzbroił i pogłaskał swoje nowe perełki, by sięgnąć po nocnego BIG FISHA.Jednak ta noc była najspokojniejszą z tych 4 nocy które spędziliśmy na łowisku,
Uczestników obudził deszcz. Lało lało i lało ...............
Wszyscy zwijali się w deszczu , który popsuł troszkę zakończenie imprezy ale nie spowodował by nie oddać Honorów zwycięzcom pojawiając się na zakończeniu.

p.s Musimy spotkać się ponownie w takim gronie bo nie zrobiliśmy sobie grupowej fotki - grrrrrrrrrrrrrrr
Niestety - moja wina :P - nadrobimy to za rok :) W końcu zapisy będą otwarteZWYCIĘZCY NASZEJ IMPREZY - NIEKWESTIONOWANI MISTRZOWIE PORTALU CARPPASSION na rok 2016

MACIEJ BUCZKOWSKI / SŁAWOMIR SOLAREK - KARP 17,08Pięne to były 3 lata na Rybieńcu ale teraz czas na większe wyzwania. Odpocznę i pomyślę - może już coś wymyśliłem ?

Lubię TO ( nie da się kliknąć :)

Daniel Kruszyna
Szybki Kontakt
Reklama
Reklama