PCM2017DZIEN3
Popołudniową relację zaczynamy od big fisha, który zagościł na stanowisku 32- jak widać uszczęśliwił łowców.W międzyczasie z pierwszą rybą podczas tegorocznych Mistrzostw zmierzyła się ekipa II Vice mistrzów z ubiegegio roku.
Pięknie ????Na pozycji lidera umacnia się Łukasz oraz Artur - którzy odskoczyli innym ekipom na ponad 15kg.Ekipa Duxona również w pościgu za liderem cieżko pracująca na zwycięstwo.
Praca w biurze- PFWK, CARPPASSION,KARPPASJAiPRZYGODA

Wieczorne rybki na powrocie z "wagi"Pierwsza rybka - Włodzimierz Juźwiński - carponline.plDarek Rzeźniczak w odwiedzinach u przyjaciół.
-------------------------------------------------------------------------------


Relację z trzeciego dnia w porannej odsłonie zaczynamy od trailera dnia drugiego.Przyszło ponownie do zawodników słoneczko. Na pewno przyjemniej się w takich warunkach łowi również tym którzy dotychczas nie zanotowali brania ryby punktowanej.

Nocne ważenia
i pracowity poranek.Tym bardziej , że takich ekip ubywa.A do rywalizacji o podium włącza się ekipa Duxona.Miły widok gdy na stanowisku gdy w wodzie faluje worek do przechowywania ryba a na twarzy zawodników rysuje się uśmiech zwycięzcy.Uratowany poranny grill na jednym ze stanowisk gdy w międzyczasie nastąpiło branie. Nie ma za co ........Następuje zmiana na prowadzeniu w MP - Łukasz Pawlik oraz Artur Karol z przewagą 4 kg nad ekipą Addera
Jak dotąd złowiono 49ryb o łącznej wadze 362kg a punktowało 19 stanowisk.

Wyniki !!!!!!!Reklama
Reklama