PCM2017DZIEN4


Kończy się 3 doba łowienia na Mistrzostwach Polski.Deptająca po piętach czołówki ekipa w składzie Marcin Boś oraz Tomasz Piwek.
Wszystko w pełnym skupieniu. Poważna sprawa.....Osamotniony w poczynaniach. Włodzimierz Juźwiński jak nam zdradził - zaczął pod nieobecność swoich kompanów "łowić precyzyjnie".Pełna ekspresji wizyta na stanowisku "gospodarzy" koła KofamaReńska Wieś. Leszek Morkis oraz Leszek Kita.
Sponsor główny nie odpuszcza. Blisko prowadzenia w imprezie.- zresztą kliknijcie i zobaczcie sami.Poranek i ponownie słoneczko - chociaż w Polsce zobaczą jak wygląda.Co rano rozświetla ekipie Duxona ich nocne dokonania, a jest co rozświetlać bowiem ekipa spopnsora głównego, która wylosowała ponownie to stanowisko, ostro atakuje lidera - II MIEJSCE.Każdy liczy na wielkie ryby i pomimo, iż nie zawswze się udaje to każdy liczy na swoje 5 minut.Niektórzy przed wypuszczeniem ryby zamykają oczy -w końcu jest złota i wypowiadają życzenia - SŁYSZELIŚMYCzy trzeba komentować tą radość ???Radość -skupienie i kolejna punktująca po raz kolejny ekipa.
Mistrzostwa Polski - TO BRZMI DUMNIE !!!!

Nad wszsystkim czuwa EKIPA PFWK !!!!- Prezes jeszcze kilka dni temu miał startować na tych Mistrzostwach. Prywatnie pozwolimy sobie skomentować - NIE NIE NIE - Pana miejsce jest po drugej stronie barykady.Przyjdą ????Zawsze można popatrzeć na wszystko z góry............ ;)mmmmmm ;)Z wizytą Krzystof Charmuszko ...... Dziękujemy


Reklama
Reklama