PCM2017DZIEN5
Poranek przywitał nas pięknym słońcem. Zbieramy informacje z nocy - dużo się nie wydarzyło, ale kilka ekip może być zadowolonych.mistrzowie niocnej ceremonii - opo wizycie sędziowskieji nasza wizyta u nich o poranku.By nie było, że patrzymy na kogoś z góry ...... ale ciekawy to jest widok. Jeszcze ciekawsze są werbalne gesty z rodziny ----- I JAK ????Apropo's werbalnych gestów - co miał Krzysiek na myśli ??????
To będą średnio przespane dwie noce na tej imprezie - DUXON TEAM w akcji i zdecydowany, coraz bardziej konstruktywny krok po zwycięstwo w imprezie.Co Łukasz Pawlik powiedział temu okazowi ???? - ROŚNIJ SZYBKO !!!!! - akcja pościgowa za liderami rozpoczęta ;) Obiecali, że nie złożą zbyt szybko broni,Skrzydlaci i ich TAJNA BROŃ .......woń tego afrodyzjaka była wyczuwalna na całym brzegu.Efekt prawie natychmiastowy.............


........Ktoś obiecał, specjalnie dla nas postawić tsm zestaw- proza karpiowego żywota. Gdybyśmy siedzieli naprzeciwko, gdzie byśmy postawili zestawy ??? Za liliami jest 1,7mZachód słońca - co może przynieść ????
Przyniósł Krona - ..................


iiiiii ?????

Ale to o porankuReklama