I Puchar No Limit Team Koblov 2016 - Podsumowanie


W dniach 12-15.05.2016 r. odbył się I Puchar No Limit Team.
Miejscem zawodów był piękny, a zarazem trudny technicznie zbiornik Koblov, usytuowany tuż za naszą południową granicą w Czechach. Impreza miała charakter towarzyski i była rozgrywana w formule rzutowej. Do rywalizacji przystąpiło 18 drużyn. Punktowane były trzy największe ryby. Dodatkowo nagradzani byli zwycięzcy sektorów A – Delta Baits, B – Profess, łowca
pierwszej ryby, oraz Big Fish-a.


I Puchar No Limit Team zdobyli po emocjonującej walce łowiący na stanowisku nr 6 Patryk Kloc i Jacek Wójcik , a złowione przez nich trzy największe ryby ważyły 46,8kg, co dało średnią 15,6kg.


Na drugiej pozycji uplasowała się drużyna, która łowiła bardzo regularnie duże karpie,
przez pewien czas prowadząc w imprezie i byli to Krzysztof Sas oraz Arkadiusz KrypciakIch wynik wynosił 44,4kg. Po ostatniej dobie i dołowieniu pięknego karpia oraz amura na pudło wskoczyli Mieczysław Greczuk w parze z Krzysztofem Lorkiem. Suma ich trzech największych ryb wynosiła 44 kg.W sektorze A - Delta Baits wygrali *Piotr Jakubowski – Szczotka* z *Witoldem Grajnym ,natomiast w sektorze B - Profess zwyciężyli łowiący na stanowisku nr 18 –*Mariusz Konacki *i *Łukasz Soremba , którzy także mieli przyjemność złowić pierwszą rybę zawodów.
Big Fish trafił do członka zwycięskiej drużyny Patryka Kloca, który złowił pięknego pełnołuskiego karpia. Ryba ważyła 18,8 kg.

Sponsorzy imprezy: Delta Baits, Profess, Fantazy Baits, S.R. Baits,
Baits.pl, Jet-​Fish​​​​​​​​​​, Carpmix.pl, Undercarp, Karpmania, Świat Karpia,
Bigcarpzone.eu, Sticky Baits, NoLimitTeam.pl STYLE, Łowisko Karpik, Łowisko
Koblov, Łowisko Starorzeka, Imothep, Aller Aqua, Łowisko Eko-Tech Szachta,
Carp Old School

*Patronat medialny*: Świat Karpia, Karpmania, Karp Max, Carppassion
Szybki Kontakt
Reklama
Reklama