Otwarcie sezonu - Carp Shop Lakes

Fotki z ostatniego ważenia na zawodach. W nocy rybę złowili tylko chłopacy ze Środy Wlkp na stanowisku 1, a był to karp 5,59kg. Nad ranem swoją pierwszą rybę wyciągnął Filip z małym synkiem Jasiem na stanowisku 19. Na finiszu tuż przed końcem zawodów walczący o drugą pozycję koledzy z Wataha Carp Team Poznań złowili karpia 5,18kg. Niestety zabrakło im niecałe 2 kg, żeby sięgnąć 2 miejsca w tych zawodach.

Równo o 11:00 zakończyły się zawody, w których z wynikiem 48,08kg wygrali Daniel Deska i Łukasz Woźniak z klubu Sazan ze Środy Wlkp. Na drugim miejscu z wynikiem 36,18kg uplasowali się ich koledzy z tego samego klubu łowiący na stanowisku 1 czyli Marcin Bianek i Tomasz Wawrzyniak. Na trzecim miejscu z wynikiem 34,83 wspomniani wcześniej poznaniacy Tomasz Danielak i Andrzej Lis ze stanowiska 20.
Czwarte miejsce z wynikiem 8,04 zajął Sławomir Kałużny i Arkadiusz Janowicz (Carpshop Team) . Piąte miejsce Filip Kamiński, Zbigniew Springer i Jan Kamiński (Carpshop Team) z wynikiem 6,50kg. Największą rybę zawodów amura 19,85 złowił wymieniony wcześniej Łukasz Woźniak z klubu Sazan. Mały Jasiu został okrzyknięty najsympatyczniejszym zawodnikiem tych zawodów za co tez został uhonorowany. Obszerna relacja wkrótce.

To zdjęcie mówi jedno - PASJA.

Nie można jej odmówić ekipie Carpshopu . Dążenie do profesjonalnych imprez to ich specjalność.
Stawiają wysoko poprzeczkę innym organizatorom. Przepływ informacji na najwyższym poziomie. Cały dzień wyczekiwałem na wieści znad wody. Trzeba by było posiadać na etacie redaktora , który by to ogarnął.
Jednak przy zbiegu okoliczności jakie zaistniały podołałem :) i czekam na jutrzejsze wyniki końcowe oraz na relację z imprezy okraszoną pięknymi zdjeciami.


......................................................................................

Impreza na półmetku a juz pod wzgledem wyczynów wędkarskich można ją zaliczyć do udanych.
OK 5 rano Łukasz Woźniak ustanowił swoją "życiówkę ( 19.85), łowiąc pięknego , złotego amura, wysuwając na prowadzenie swoją ekipę gdzie jego partnerem jest Daniel Deska.
W czołówce nadal ekipy ze Środy Wielkopolskiej z lokalnego klubu SAZAN. Tym razem na czoło imprezy wysunęli sie Daniel Deska oraz Łukasz Woźniak z największą jak dotąd rybą zawodów ponad 11 kg karpiem.
Na łowisku Carp Shop Lakes trwają zawody inaugurujące zawodniczy sezon pod znakiem firmy CARPSHOP. Jak informuje Dawid Patlewicz , po pierwszej nocy na prowadzeniu ekipa ze Środy Wielkopolskiej w składzie Marcin Bianek oraz Tomasz Wawrzyniak łowiący na stanowisku nr 1 . Nie są to jedyne ryby które wylądowały na matach , zanotowano też kilka spinek, także rywalizacja będzie na pewno zacięt
Szybki Kontakt
Reklama
Reklama