II PUCHAR TEAM CARP NAMYSŁÓW
W dniach 25-27 kwiecień odbyły się zawody towarzyskie naszego teamu o których chciał bym napisać kilka słów.Po raz pierwszy nasze zawody odbyły się w takim gronie i mam nadzieję że nie ostatni . Udało nam się już po raz drugi zorganizować imprezę towarzyską gdzie mogliśmy liczyć na wsparcie i sponsoring , który wzbogacił te zawody o super upominki dla zwycięzców oraz reszty uczestników .
Nasuwa się pytanie czy warto wspierać tego typu zawody gdy mają one rangę imprezy towarzyskiej ?
Ja się w tym utwierdziłem po raz drugi gdy wykonałem Tel. do zaprzyjaźnionego nam sklepu Crazy Carp z zapytaniem ‘’ Krzyś w kwietniu mamy zawody naszego teamu - możemy na Ciebie liczyć ? ‘’ W słuchawce usłyszałem Piotrek wiesz że TAK bo przecież nic się nie zmieniło w naszych relacjach od zeszłego roku .
Radość ogromna i przeszedłem powoli do organizacji II Pucharu Team Carp Namysłów

Podczas kilku miesięcy do grona sponsorów naszych ‘’ Zawodów towarzyskich “ dołączyli kolejni i ostatecznie lista sponsorów wyglądała tak :Sklep Crazy Carp - Krzysztof Skiba
Gold Carp
Sklep Karpik - Damian Szczepańczuk
Kajman Carp Team
Klub Gobio Namysłów
Łowisko Zastawie
<

Bardzo chciałbym podziękować wszystkim co przyczynili się do tego że nasza impreza nabrała ładnych barw i w naszych oczach była czymś wyjątkowym a zarazem czymś co dało nam sporo radości i fajnej zabawy.Ci ludzie na zdjęciu wyżej to naprawdę mega ekipa i przede wszystkim z zróżnicowanymi charakterami gdzie podczas trwania zawodów okazało się że w niczym to nie przeszkadza.
Życzliwość oraz dobre rady były czymś normalnym.
Podczas trwania zawodów złowiliśmy ponad 111 kg ryb .
Zawody odbyły się na naszych zasadach i kwalifikowały się tylko złowione ryby powyżej 5 kgI miejsce Sebastian Latosi - 27.300 kg
II miejsce Piotr Herian - 27.220 kg
III miejsce Dariusz Pilarz - 23.600 kg


kolejno :

Sławomir Szymański - 18.340 kg
Mateusz Twardon - 8.900 kg
Sebastian Sadkowski - 6 kg

Największą rybę zawodów złowił Dariusz Pilarz - 13.100 kg i tu ta rybka oraz kilka fotek przedstawiających złowione karpie podczas tych zawodów


Wszystkie złowione ryby bardzo silne po zimie wróciły w doskonałej kondycji zaraz po zważeniu i szybkiej sesji zdjęciowej do wody .
Sporo tematów poruszonych podczas długich rozmów przy wspólnym ’’stoliku’’ utwierdziły nas wszystkich że idziemy w dobrym kierunku a to co robimy jest dobrą zabawą .
Na koniec raz jeszcze chciałem bardzo podziękować wszystkim sponsorom oraz całej naszej ekipie która zameldowała się na tej mega imprezie.
A prawie bym zapomniał - specjalną atrakcją była walka modeli na wodzie :PPs. Po zakończeniu zawodów szybki test i bezpiecznie do domu :D
Piotr Herian


Szybki Kontakt
Reklama
Reklama