Pamięci Mariusza Burdajewicza
Każde spotkanie doprowadza do rozstania i tak zawsze będzie, dopóki życie jest śmiertelne. W każdym spotkaniu jest część pamiętnych przeżyć i żalu z rozstania, ale w każdym rozstaniu jest ta sama ilość radości ze spotkania.

Choć w obecnej chwili większość adeptów wędkarstwa karpiowego może nie znać lub nie poznało Mariusza Burdajewicza, jednakże był on jednym z prekursorów wędkarstwa karpiowego w Polsce.
To dzięki takim osobom jak On, nasza pasja jest na tak wysokim poziomie.To on przekazywał, w ówczesnych czasach, młodym karpiarzom sztukę i sens połowu; dzięki jego otwartości do ludzi oraz ogromnej wiedzy, którą chętnie dzielił się z innymi.

Link do Artykułu z CP Mariusza - 2005rok


Moja znajomość z Mariuszem rozpoczęła się wraz z wyjazdem z mojego rodzinnego miasta do wielkopolski. Jezioro Jeziorki było miejscem Naszego pierwszego, wspólnego spotkania, które możemy zawdzięczać
Naszemu „łącznikowi” - Boguszowi Nowackemu.

To były dla Nas szalone czasy chęci czerpania wiedzy oraz integracji na łonie natury.
Mariusz, nigdy nie zapomnę tych dni i nocy spędzonych nad wodą, gdzie liczba dwóch tysięcy sześciuset godzin w roku nie była dla Nas obcą.
Wiem, że te czasy już nie wrócą. To w jaki sposób wówczas traktowaliśmy sens i ideę karpiarstwa. To właśnie te wyznaczniki kierują mną do dnia dzisiejszego.
Dziś już brakuje takich ludzi jak TY, a Twoja ideologia Naszego wspaniałego hobby zostanie tylko w umysłach grona nielicznych.

Nie zapomnę: Mariuszu Burda Burdajewiczu

Arkadiusz Kaszycki

foto. wychwycił z sieci i wlasnych zbiorów Tomasz Spaszewski , który przyłącza się wraz z administracją portalu Carppassion do kondolencji dla rodziny Mariusza.


Pogrzeb Mariusza odbędzie się w dniu 21.11.2014 r. w miejscowości Podpniewki na cmentarzu komunalnym o godzinie 10:00.


Szybki Kontakt
Reklama
Reklama