"Puchar Złotego Karpika" - Jeżewiec 2014
Łowisko Jeżewiec k. Kikoła stało się miejscem kameralnej jednodniowej imprezy z której dochód został przekazany na leczenie Julki GejzlerŁowisko dobrze znane lokalnym karpiarzom z czasów jego świetności wiele lat temu.
Pamiętam te niewyobrażalne ilości karpi na matach budzące lekkie zdziwienie w umyśle ówczesnego karpiarza skazanego na wielodniowe zasiadki bez brania.Gdy ukazała się zapowiedź tej imprezy na portalu oraz na facebookowej stronie tego przedsięwzięcia w jednym z komentarzy pojawiłaię wypowiedź doskonale obrazująca postrzeganie tego łowiska.

"To było pierwsze łowisko komercyjne na którym bylem. Lokalnie karpiowały u nas ze 4 osoby, inny stojak z wędkami widziałem tylko w gazetach, jak tam pojechałem, zobaczyłem innych maniaków karpiowania to ekscytacja napłynęła mi do głowy i nagle rozległo się głośne piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii z sąsiedniego stanowiska, wtedy aż dreszczy dostałem, ale emocje "

Co pozostałoz tej wody ????? - w opini jej obecnych dzierżawców coś pozostało i co najważniejsze mają zamiar tą wode przywrócić do lat świetności.

Będziemy obserwować ........... a teraz przenieśmy się na impreze którą odwiedziłem z obiektywem i małą paczuszką niespodzianką.

Wjazd na łowisko - trudno było nie trafić :)Zmagania uczestników obserwowałem prawie przez cały dzień. W szranki tego jednodniowego współzawodnictwa stanęło 9 osób. Kilku wystraszył potężnie padający deszcz który wraz z moim przyjazdem po prostu gdzieś znikł :) :) :) . Jak by ktoś potrzebowął pięknej pogody na imprezę - możemy się dogadać.
Piękna zatoka pełna grążeliWśród uczestników dominowąła metoda spławikowa choć kilku próbowało skusić do brania karpia stosując grubsze przynęty do kulek proteinowych włącznie.Na łowisku dominowały małe płocie , leszczyki i wzdręgi jednak ilościowo złowione zostało ich bardzo dużo co owocowało radiością wszystkich łowiących. Jednak taka forma zawodów wyklucza miarodajne obłowienie akwenu i dokopanie się do jego potężniejszych zasobów. Organizator imprezy być może za naszą namową podejmie się zorganizowania w przyszłości imprezy dedykowanej wyłącznie karpiarzom ale i tak było naprawdę sympatycznie, a z twarzy uczestników można było odczytać wielką radość.

Rumiankowe Dzwi w akcji ......... z szerokim uśmiechem i szeroko otwartyni drzwiamy , gdyby ktos zechciał wspomóc projekt pomocy Julce

RUMIANKOWE DRZWI _ LINK

Imprezę w potężną ilość zanęt uzbroił dystrybutor zanęt firmy SAMET firma MONSTER FISHING której z tego miejsca organizatorzy chca przekazać potężne podziekowania.

Oczywiscie nie obyło się bez grillowanego poczęstunku, wspólnych rozmów o inicjatywach zwiazanych z fundacją i jej działaniami oraz wedkarskich opowieściach - w końcu na zawodach wędkarskich gościliśmy.

Rybki dopisały i złowione zostało ok 40kg drobnicy co na 9 uczestników daje całkiem przyzwoity wynik.


Klasyfikacja OGÓLNA
1.Zbigniew Lewandowski
2.Józef Przybyszewski
3.Sebastian Zwoliński

Klasyfikacja : NAJWIĘKSZA RYBA
1. Józef Przybyszewski
2. Zbigniew Lewandowski
3.Tomasz Mazurkiewicz


Łukasz Gajda organizator tego przedsięwzięcia - dokładajacy do swoich organizacyjnych wielu dokonań kolejną , tym razem wędkarską cegiełkę - GRATULACJE !!!!!!!!!
Portal Carppassion w mojej skromnej osobie nagrodził Tomasza Mazurkiewicza za największą determinację do złowienia karpia i przez całe zawody pozostanie wiernym metodzie gruntowej z przynetą na włosie. Zestaw zasiadkowy firmy Adder Carp


Organizatorzy za wsparcie pragną podziękować

-Krzysztofowi Skowrońskiemu-Gospodarzowi Jeziora Jeżewiec za udostępnienie łowiska oraz za deklarację wpłaty kwoty 1000zł na leczenie Julki
-Firmie Monster Fishing
-Danielowi Kruszynie - Carppassion
-Akademii Języka Angielskiego -Academy Of English-
-Piekarni Jaszewscy w Lipnie
-Pracowni Reklamy VIRGO
-Zbyszkowi Lewandowskiemu

oraz uczestnikom imprezy dzięki którym łącznie z deklarowaną kwotą udało się zebrać 1750,25 zł na leczenie JulkiDziękuję za kilka fajnych chwil nad wodą i do zobaczenia na kolejnej tego typu imprezie

Daniel Kruszyna
Szybki Kontakt
Reklama
Reklama