V maraton BGK SAZAN - SIEPIETNICA 2014
Ryby na stawie nr 1 w Siepietnicy mają się dobrze, z roku na rok coraz lepiej i z roku na rok są coraz większe! Dowodem na to są wyniki kolejnej, jubileuszowej edycji maratonu BGK SAZAN. Kolejne zawody przyniosły rekordowe rezultaty!
Na starcie stanęło 13 drużyn. Jedna drużyna przyjechała do nas z Ukrainy (to już ich trzeci start w zawodach na Siepietnicy). V maraton okazał się wyjątkowym - udało się złowić rekordową ilość ryb, w tym roku uczestnicy zawodów złowili 879kg karpi (150szt)! Zwycięska ekipa zakończyła z kapitalnym wynikiem - 240,10kg! Nigdy też do tej pory nie udało złowić się tak dużej ryby jak w tym roku, ozdobą zawodów był karp o wadze 12,60kg (który od teraz jest nowym oficjalnym rekordem łowiska).


W V Meetingu BGK SAZAN zwyciężyła drużyna w składzie: Damian Apola i Maciej Cisowski (Koło PZW Miasto Gorlice), zawody zakończyli imponującym wynikiem 240,10 kg, łowiąc w sumie 41 ryb! Gratulacje!
II Miejsce: Tomasz Bobula i Grzegorz Mikołajczyk (Jasło), 103 kg
III Miejsce zajęli Krzysztof Dobek i Ewelina Lepa - (Big Fish Gorlice), 100,40kg

IV miejsce Jarosław Budzyński i Marcin Szewc, 82,50kg

V Miejsce: Leszek Marszałek (BGK SAZAN), 81kg. Szczególne wyrazy uznania, bo na znakomity wynik Leszek pracował samotnie!
Leszkowi przypadło też trofeum za największą rybę zawodów, jego karp 12,60kg, jest od teraz nowym, oficjalnym rekordem łowiska!
VI miejsce: Maciej Jabłoński i Paweł Nowojowski (Eternet Carp Team) 65,40kg
Jak zwykle, szczególne podziękowania kierujemy w stronę naszych sponsorów, ale także dla naszych niezawodnych partnerów: kół PZW Miasto Gorlice i PZW Biecz!Dziękujemy Konradowi Przybyłowiczowi - sędziemu głównemu, który... miał pełne ręce roboty i w ciągu tych pięciu dni przemierzył sporo kilometrów wokół Siepietnicy!
Dziękujemy Piotrkowi Stachurze za udostępnienie łodzi i pomoc w transporcie sprzętu z najbardziej oddalonych stanowisk!
Jak zwykle też, naszą imprezę uświetnił artysta rzeźbiarz Tomasz Derza, ufundowana przez niego płaskorzeźba (trofeum za największą rybę) stanowiła, jak co roku, wyjątkowy obiekt pożądania!Flaga klubowa powędrowała do nowych członków naszego klubu: Władimira i Żeni, będą reprezentować nasze barwy na zawodach w Polsce i na Ukrainie.Wiecej zdjęć w GALERII - LINKDo zobaczenia za rok!

Szybki Kontakt
Reklama
Reklama