II OFFW - RYBOMANIA 2014
Targi Targi i po targach. Jednak są projekty które trwają cały rok , a już na pewno przygotowania do nich.
Sezon za pasem. Już teraz warto zaplanować sobie plan działań który zagwarantuje nam powstanie jakiejś wspaniałej produckcjii na III Edycję tego przedsięwzięcia.

Miałem tą przyjemność włożyć małą skromną, muzyczną cegiełkę w produkcję która zwyciężyła w roku ubiegłym.Myślę, że poziom nadesłanego przez Adriana materiału miał bezpośredni wpływ na bardzo wysoką jakość tegorocznych produkcji , którą jako Juror miałem zaszczyt w tym roku oceniać. Do dziś statuetka wraz z dyplomem za ubiegoroczne zwycięstwo czekają u mnie na Adriana.

Dla przypomnienia Materiał Adiego.Z wielką radością przyjąłem propozycję Piotra Kamińskiego by zostać jednym z Jurorów w tej edycji i szczerez myślałem , że wybór nie będzie aż tak trudny. Tutaj muszę przyznać , że tak jak w pierwszej turze gdzie wybieraliśmy z 20 zakwalifikowanych produkcjii było w miarę łatwo, tak w II turze gdy doszły szczegółowe kryteria oceny pod względem " utrzymania uwagi , ładunku emocji oraz techniki " pojawiły się naprawdę duże problemy. Jednak zabawa była przednia i zwycięzcy oraz inni nagrodzeni moga być naprawdę dumni ze swoich materiałów bo naprawdę , bynajmniej mną ostro "pocisnęli".

W dniu wręczenia nagród duże zaskoczenie. Na ceremonii pojawiają się główni zainteresowani co dodatkowo uatrakcyjniło całą ceremonię.
Najwięcej punktów (85) otrzymał film pt. „Zasiadka nad Jeziorem Krążno”, - Marcin Turko otrzymał główną nagrodę pieniężną (1 tys. zł), od firmy NG Polska, która była wyłącznym sponsorem tego konkursu. Obserwowałem tą niepewność autorów i radość gdy wszystko było przesądzone.Drugie miejsce 83 punkty zajął film „Jesień nad jeziorem marzeń” , autorstwa Marcina Jesiołowskiego.

Trzecie miejsce z wynikiem 77 punktów zajął film pt: „Podsumowanie sezonu wędkarskiego 2013” - Tomasza Lewandowskiego.

Na dalszych miejscach uplasowały się następujące filmy :

- “It's more than a hobby” – Krzysztof Nienartowicz (72 pkt.)- Ogromny Szczupak "Ryba życia" - Robert Kick (70 pkt.)
- Piękno Naszej Pasji - Przemysław Pająk (66 pkt.)
- 49 jak przylepa - Adam Nowak (64 pkt.)
- Sum z opadu - Marek Pacholik (61 pkt.)
- Halibut 42kg - Andrzej Różycki (56 pkt.)
- Łowienie na sztywno - Mariusz Małachowski (47 pkt.)


W porozumieniu z szefem firmy NG - POLSKA - Wojciechem Mirowskim postanowiliśmy spontanicznie nagrodzić autora filmu " Ogromny Szczupak "Ryba życia" - Roberta Kicka" 2 dniowym połowem okazałych szczupaków na naszym łowisku Rybieniec - oczywiście wraz z noclegiem w malowniczym dworku - by Pan Robert mógł odbić sobie to niepowodzenie , które podczas prezentacji filmu wywołało niebagatelne westchnienie na widownii.a sam film zrobił na wszystkich bardzo pozytywne wrażenie.

zresztą zaobaczcie sami ............................
Zapraszamy na III edycję konkursu i powodzenia w tworzeniu wspaniałych relacji ;)
Szybki Kontakt
Reklama
Reklama