Rybomania...........Święto Wszystkich Wędkarzy
Kilka spędzonych dni w targowym zgiełku spowodowało , że co jakiś czas zastanawiam się czy to jeszcze hotelowy pokój czy domowe półmroczne zacisze..............

Czekaliśmy na tą imprezę przez ostatnie miesiące jak na nadejście wiosny, która podczas finału Rybomanii eksplodowała pięknym wiosennym słońcem i z pewnością obudziła do wyjścia na powierzchnie kiełkująca pod ziemią zieleń.

Jaka była? - Jednym słowem WSPANIAŁA, bynajmniej dla mnie, bo czułem się wśród was jak w jednej wielkiej rodzinie. Wędkarska brać , rozmowy z przyjaciółmi o wszystkim i o niczym, skończywszy na bardzo merytorycznych dyskusjach z mentorami wędkarskiej sceny z wielu jej gałęzi.Nie można tutaj nie wspomnieć o wielkiej determinacji organizatorów a zwłaszcza dyrektora Projektu Piotra Kamińskiego , który zafundował nam wszystkim nie lada atrakcję ściągając na imprezę potężne akwarium, które skupiało uwagę wielu z nas na długie dziesiątki minut..........

TO BYŁO NAPRAWDĘ SPEKTAKULARNE.
Wszystko mieniło się pełną paletą barw która pozwalała z większą radością sięgać do portfela - a tak naprawdę wielu uczestników było pod wrażeniem cen jakie udało im się ( choć nie wszędzie) wynegocjować.
Na jednym ze stoisk tryskały uśmiechem mistrzynie WCC 2013 - Lizette Beunders & Bianca VenemaMusiałem im się pożalić , iż przez ich zwycięstwo w bilansie mojej małej wiary i słów rzuconych ot tak, przyjdzie mi paradować na jednej z imprez w spódniczce, co wywołało salwy śmiechu , choć nie ukrywam , iż w pryzmacie czasu z chęcią bym te słowa cofnął i mam nadzieję , że osoby które tego skrzętnie pilnują po prostu mi odpuszczą.Nie wiem ile razy obszedłem tą halę, zresztą jak każdy. Nie wiem też z iloma setkami ludzi zamieniłem kilka zdań które przerodziwszy się w dłuższą rozmowę pokazywały , iż mamy wspólnych znajomych , jeździmy na podobne łowiska i mamy bardzo wspólne teorie dotyczące naszego hobby.
Portal Carppassion co zostało mi oficjalnie powiedziane to bardzo duża część fundamentu tej imprezy, jej medialności oraz kilku aspektów ściśle organizacyjnych gdzie byliśmy zawsze blisko szatabu organizacyjnego służąc pomocą i wsparciem tej wielkiej inicjatywy - OD SAMEGO POCZĄTKU.......
Za zaufanie jakim nas obdarzono dziękujemy i obiecujemy , iż zrobimy wszystko by ta impreza rosła w siłę i była świętem wszystkich wędkarzy.Całe szczęście , że dotarłem na imprezę w dzień branżowy bo swobodne wykonanie zdjęć w sobotę i niedzielę graniczyło z cudem.
Szczególnie jak ktoś tak bardzo bronił się przed sławą a ja po raz kolejny tego nie uszanuję :P :P
Poza pewnymi zobowiązaniami portalowymi pojechaliśmy tam jeszcze w jednym konkretnym celu.

KARPIARZE MARTYNCEStoisko otrzymaliśmy od projektu Rybomania 360 a środki na jego uposażenie udało się pozyskać z okręgu opolskiego za co serdecznie dziękujemy. Podczas targów rozmawialiśmy o projekcie z wieloma ludźmi. Padły sugestie by tą imprezę rozwijać i być może po tegorocznej edycji znajdziemy sposób na to by coś ciekawego zainicjować. Podjęliśmy współpracę z wieloma nowymi partnerami projektu. Za kilka dni zaktualizujemy zapowiedź - będzie to wyglądało bardzo spektakularnie.
Jestem z tego ogromnie dumny bo to nasz wielki sukces w którym nam bardzo pomagacie.Kolejne okrążenie po hali i kolejne ciekawe obrazy.
Szybki instruktaż którego udzielił Steve Briggs oraz "Zibi" Zbigniew Hukałowicz , przy mojej inwencji twórczej która okaże się zapwene kluczem do wielu sukcesów ( po ew. profity zgłoszę się jak owi panowie w tym roku zaczną osiągać jeszcze bardziej spektakularne sukcesy) :) :) :)Rozmowy na najwyższym poziomie konkurencji to też charakterystyczna cecha tego przedsięwzięcia. Na rynku prasowym ostatnio zrobiło się bardzo terściwie, co nie znaczy by wszystkie projekty musiały walczyć o przetrwanie i dla dobra każdego z nas niech rozwijają się jak najbardziej.A co do konkurencji ;) Co to jest konkurencja??????? Nie znamy tego słowa prawda Sebastianie?
Nie spuszczaj wzroku :P - odpowiedz :) hehehehe - ( w odwecie za przyprawione mi różki na Świecie Karpia :POczywiście nie zabrakło nas na stoisku właściciela firmy Adder Carp - Marka Hallasa gdzie sztab najbardziej zaufanych współpracowników prezentował z wielką determinacją cały asortyment naszego krajowego producenta.


Zaangażowanie w ten proces również udzieliło się samemu szefowi co dyskretnie uchwyciłem.

Dookoła nowoczesny design przykuwał uwagę a mi osobiście najbardziej spodobała się szata "mercedesa" wśród wag - Reuben Heaton,a z tarczką w naszych barwach narodowych. Naprawdę super inicjatywa i wielkie brawa dla pomysłodawców tego przedsięwzięcia.Strefa łowisk - miejsce które tak często odwiedzałem , czując się tam wśród wszystkich prezentacji jak u siebie , że z przykrością muszę stwierdzić , iż posiadam tylko jedno zdjęcie z tego miejsca i to tak troszkę tendencyjnie wypadło na nasz Rybieniec - musicie uwierzyć , że przypadkowo i wybaczyć zarazem :)
Na posterunku współpracownik łowiska - Piotrze super było Cię poznać ;)W dni otwarte dla szerokiej publiczności ciężko było już się gdziekolwiek przecisnąć. Zainteresowanie przeszło najśmielsze oczekiwania organizatorów pokazując jak wielki potencjał drzemie w tej imprezie.Wiele tysięcy ludzi i ogromna ilość sprzedanego towaru. W końcu po to wielu z nas przybyło na tą imprezę. Zainteresowanie sprzętem wędkarskim , ewolucja jego jakości nawet w tym niższym segmencie jest tak znaczne, że wielu z nas może sobie pozwolić na częstą zmianę sprzętu czemu na przeciw wychodzą handlowcy. Współczuję wszystkim niezdecydowanym , bo mają ciężki orzech do zgryzienia na takich imprezach gdzie jest po prostu WSZYSTKO............

Rozstrzygnęliśmy również nasz portalowy konkurs w którym wylosowaliśmy uczestników naszego Pucharu. Wylosowaliśmy 6 ekip na listę główną oraz 6 na listę rezerwową.


Zwycięzcami naszej zabawy sąa na listę rezerwową w kolejności jak na zdjęciu zostają wciągnięci
Skontaktujemy się ze wszystkimi za kilka dni i przygotujemy specjalny komunikat ze wszystkimi szczegółami.

Polska Federacja Karpiowa w osobie prezesa Andrzeja Kręcichwosta Wręczyła Cyprinusy 2013 gdzie przy naszemu ogromnemu zaskoczeniu udało nam się zwyciężyć. Prowadząc portal nigdy nie oczekiwałem splendoru.
Jestem skromnym człowiekiem kóry rzetelność stawia przed chęcią zysku, a już na pewno przed chęcią robienia jakiejś kariery.

Konsekwentnie realizuje swój plan. Ma być jak najlepiej potrafię. Sam nie jestem w stanie obstawić materiałami portalu. Musicie mi w tym pomóc a ta nagroda jest dowodem na to , że cały czas nam ufacie za co dziękujemy. Dodatkowo doceniony został nasz wspólny projekt w którym wyróżniono jak by nie było Moją osobę oraz naszych partnerów z klubu Gobio gdzie jeden z jego czonków dodatkowo odebrał statuetkę Cyprinusa dla najlepszego łowsiak jakim zostało Śródlesie 2
W kategorii forum karpiowe bezdyskusyjnie zwyciężyło forum karpiowe na które bardzo obiektywnie zagłosowałem chyląc czoła przed twórcą tego projektu Mariuszem PosmykiemPrzynętą roku okazała się bardzo łowna kuleczka Karla Nikla Krill Berry której głównym dystrybutorem jest Carp World który to dodatkowo wygrał w kategorii na sklep roku.
Ostatnia kategoria Cyprinusów jak łatwo się domyśleć po zdjęciu to wybór najlepszego Temu Karpiowego - bezdyskusyjnie ta kategorię wygrało Warsaw Carp ArmyWszystkim gratulujemy , jeszcze raz dziękując za głosy oddane na nasz portal.

Rozstrzygnięty został tez wspaniały festiwal filmów wędkarskich który szerzej opiszemy w następnych dniach, ograniczając się do zaprezentowania zwycięzcy.Na Stoisku Monster Fishing jego właściciel rozstrzygnął nasz wspólny konkurs gdzie zwycięzcami zostali.

Zapraszamy do śledzenia podsumowań targów na wszystkich portalach internetowych . Wiele publikacji i filmów pojawi się zapewne na łamach portalu www.karpmax.pl oraz
www.swiatkarpia.com? na które zapraszamy.

Daniel Kruszyna

p.s. jak by ktoś pomyślał , że wszystko poszło jak z płatka - niestety nie :)
Po przyjeździe do domu na FB pisze do mnie Sławek Paluch z pytaniem " kto wylosował zasiadkę na Rybieńcu która odstąpiłem, i miała być polosowana wśród wszystkich chętnych do wyjazdu na puchar portalu"

ughhhhhhhhh grrrrr hmmmmmbleeee

:( Zapomniałem :(

Trudno - biorę to na siebie.

Zasiadkę wylosowała moja córeczka w domku która juz w piżamce czekała na ojca jak wróci z podbojów świata. Dumna z ojca jak diabli - w końcu oglądała tatę na żywo :) i mama się ucieszyła , że może zobaczyć wychudzonego niedospanego chłopa.

Gratulujemy - Zasiadka - 3 DOBY NA ŁOWISKU RYBIENIEC trafiła w ręce Patryka Hendrysiakaco spowodowało we mnie małą konsternację , pomieszaną z radością gdyż Patryk wraz Piotrkiem razem przybyli do Poznania byśmy wystawili projekt Karpiarze Martynce

Cóż - muszę się z tym zmierzyć. Najłatwiej by było ten głos odrzucić ale..................
Już na tyle to mnie poznaliście ;)
To po prostu była ręka ................. Wiktori ;) :P


Szybki Kontakt
Reklama
Reklama