Zakończenie sezonu z DVD KARP

Zakończenie sezonu z DVD KARP
W niedzielę ( 26 września ) na dwóch zbiornikach Gryżyce w okolicach Żagania zakończyły się zawody "Zakończenie sezonu z DVD KARP". Rywalizacja była wyrównana ponieważ karpie słabo żerowały.W sumie złowiono 9 ryb o łącznej wadze 32,64 kg.
Zespół ze stanowiska nr 6 w składzie Paweł Samotyja i Tomasz Pawlak jeszcze w sobotę był na pierwszym miejscu z karpiem 9,98 kg.
Stanowisko nr 13 w składzie Łukasz Szwajkowski i Robert Kowal o godzinie 19:50 przed ostatnią nocą złowili karpia 5,57 kg i wskoczyli na trzecie miejsce. Chłopaki z NG-POLSKA stanęli na wysokości zadania i w ostatniej nocy dołowili 2 ryby dzięki którym objęli prowadzenie.
Za pierwsze 3 miejsca firmy TRAKKER oraz DYNAMITE BAITS ufundowały nagrody o łącznej kwocie 4 tyś. zł.

Łowisko pięknie się prezentowało - pogoda sprzyjała wykonywaniu pięknych zdjęć.
ZAKOŃCZENIE SEZONU Z DVD KARP
TABELA PO LOSOWANIU


Wyniki końcowe
I miejsce: stanowisko 30 - Sławomir Wojciechowski, Wojciech Mirowski 12,43 kg.II miejsce: stanowisko 6- Paweł Samotyja, Tomasz Pawlak 9,98 kg.
III miejsce: stanowisko 13 - Łukasz Szwajkowski, Robert Kowal 5,57 kg.Poszczególne kategorie wygrali:

Pierwsza ryba zawodów: Eugeniusz Smolny – produkty ze sklepu www.carpshop.plNajwiększa ryba zawodów: Paweł Samotyja - Łódka WARM BOAT X-4000Największa ryba powyżej 10 kg: Łukasz Szwajkowski – 2 wędki ręcznie zbrojone NG-POLSKANajwięcej kilogramów ryb złowionych w ciągu doby: Paweł Samotyja 9,98 kg - silnik do pontonu JAXON
Najbardziej integracyjna ekipa: stanowisko 18 Stasiak Marek, Szmania Przemysław - produkty firmy FISH FOOD


Stanowiska podzielone były na 5 sektorów. Zwycięscy poszczególnych sektorów dostali nagrody od sponsorów sektorowych:

Aller Aqua: stanowisko nr 5 Wencławiak Dariusz, Bartkowiak Mariusz
Adder Carp: stanowisko nr 14 Biegański Tomasz, Przybysz Szymon
Jet Fish: stanowisko nr 11 Patlewicz Dawid, Kortus Krzysztof
Łowisko Pstrążna: stanowisko nr 20 Smolny Eugeniusz, Ryżak Mariusz
Łowisko Nekielka: stanowisko nr Borowiec Krzysztof, Roszczak Szymon

Od uczestników dowiedzieliśmy się ,że impreza była świetnie zorganizowana i że dawno nie byli na takich wspaniałych zawodach. Wielkie podziękowania dla Koła PZW nr 2 w Żaganiu a w szczególności dla prezesa Jurka Warmuza ( DJ PREZES ) który profesjonalnie obsługiwał radio na zawodach.
Organizatorzy imprezy dziękują wszystkim uczestnikom za przybycie, świetną zabawę i profesjonalne podejście do wędkowania na zawodach. Relację video z imprezy obejrzeć będzie można w czwartym numerze DVD KARP. Zapraszamy na rozpoczęcie sezonu z DVD KARP które odbędzie się pod koniec kwietnia.Wojtek Warmuz, Adam Kubiak


Szybki Kontakt
Reklama
Reklama