II Meeting JRC & Baits.pl - Relacja
2010.08.26


Wczoraj w godzinach wieczornych podczas grillowego party z pieczonym prosiaczkiem rozpoczęliśmy II Meeting JRC&Baits.pl. W doskonałych humorach w godzinach porannych odbyło się losowanie. W chwili obecnej zawodnicy są już na stanowiskach i... łowią już pierwsze karpie. Żałujcie że Was tu nie ma. Pogoda jest wyśmienita, napoje są zimne.. i biorą ryby. Kolejne relacje będziemy przekazywali na bieżąco.2010.08.27


W piątek pogoda nie rozpieszcza uczestników, pada coraz mocniej ale nie przeszkadza to zawodnikom w łowieniu coraz to większej ilosci karpii. Najmłodszy uczestnik imprezy 10 letni Kacper Stępień łowi o 4.30 największego karpia 14,200 kg. podczas nocnego obchodu sędziowskiego. W chwili obecnej złowionych zostało 51 karpi o łącznej wadze 420 kg. Prowadząca drużyna z Warszawy złowiła do tej pory w sumie 78 kg.Kolejna ekipa depcze im po piętach , następni też nie dają za wygraną, a przypominamy że jest o co walczyc, oprócz głównej wygranej wszyscy myślą o wyjeździe na Rainbow, o ekstra dodatku dla zwycięzców. Podczas ostatniego ważenia heroiczni sędziowie zanotowali rybę o wadze 15kg.Czekamy na kolejne i większe ryby. Wszak rekord tego łowiska to z złowiony karp 22 kg a pływają już w tej chwili dochodzące do 28 kg.Następne relacje już wkrótce. Pozdrawiamy.

2010.08.28


Trzeci dzień zawodów przebiega dla zawodników bardzo pracowicie. Karpie biorą nieustannie nie dając chwil wytchnienia zarówno uczestnikom jak i sędziom. Poranne ważenie utwierdza ,że średnia łowionych karpii w Jarosławkach przekracza 8,5 kg. Nie złowiono żadnej ryby poniżej 6 kg. Do tej pory prowadząca nadal drużyna złowiła blisko 190 kg . Największego karpia złowił znowu 10-cio letni Kacper ,bijąc swój rekord .Piękny lustrzeń na sędziowskiej wadze osiągnął 17,200 kg. Do końca imprezy pozostało jeszcze sporo czasu więc czekamy na kolejne sztuki . Zawodnicy również liczą na zmianę wiatru i łud szczęścia i próbują doławiać kolejne cyprinusy. Zakończenie imprezy jutro o godz. 11.oo. ,końcowe wyniki podamy tuż po ostatnim ważeniu i wręczeniu wspaniałych nagród, o które ponownie zadbał sponsor imprezy Baits.pl. oraz organizator.
2010.08.29 - zakończeniePunktualnie o godzinie 11.00 zakończył się II Meeting JRC&Baits.pl. Do ostatniej chwili zawodnicy łowili karpie, nocne czuwanie przy wędkach przyniosło oczekiwane rezultaty i sędziowie od godzin porannych mieli pełne ręce roboty. Co chwila musieli wracać na stanowiska aby ponownie zważyć dołowione sztuki. Rozdanie nagród przebiegało w wesołej atmosferze, organizator wraz ze sponsorem znowu zaskoczyli ilością i jakością nagród. Ogólnie atmosfera imprezy była szampańska, zadowoleni zawodnicy rozjechali się do domów zapowiadając powrót na kolejne edycje spotkań z Baits.pl.
Wyniki końcowe imprezy: ogólna ilość złowionych karpii to 192 szt , suma wagi łowionych ryb 1680 kg., Średnia łowionych ryb ponad 8,5 kg wskazuje że w Jarosławkach ryby mają bardzo dobre przyrosty jak na tak popularne łowisko, złowiono bardzo dużo karpii ponad 10 kg, i żadnej poniżej 6 kg!

Pierwsze miejsce zajęła drużyna z Warszawy
Robert Wolak i Konrad Borycki z wynikiem 263,9 kg. 29 szt.

Drugie miejsce
Rafał Hermanowicz i Tomasz Surdel z wynikiem 159,6 kg. 18 szt.

Trzecie miejsce
Robert Górecki i Marcin Szpakowski z wynikiem 141,5 kg. 16 szt.

Największego karpia o wadze 17,200 kg złowił najmłodszy stały uczestnik Kacper Stępień .

Wszyscy zawodnicy zostali uhonorowani , a zwycięzcy imprezy już snują plany o połowach na Rainbow Lake , legendarnej wodzie na południowym-zachodzie Francji , gdzie łowione są kolosy o których marzy chyba każdy z nas aby poczuć tę adrenalinę i zobaczyć w podbieraku rybę ponad 30 kg.Dziękujemy wszystkim zawodnikom ,którzy wzięli swój udział w II Meetingu JRC&Baits.pl , za fair rywalizację oraz doskonała atmosferę.

Organizator
Rafał Niemiec
Szybki Kontakt
Reklama
Reklama