II Lubuski Puchar Karpiowy - Jet Fish Cup Pszczew 2010
II Lubuski Puchar Karpiowy - Jet Fish Cup Pszczew 2010 ku pamięci tragicznie zmarłego kolegi karpiarza Dominika Skoczyłasa.


W dniu 29.06.2010 rozpoczšł się II Lubuski Puchar Karpiowy - Jet Fish Cup na jeziorze Kochle w Pszczewie (woj. Lubuskie). W tym roku bierze udział 15 team-ów z całej Polski.
We wtorek odbyła się impreza intergracyjna.

Œroda – 30.06.2010
Losowanie stanowisk odbyło się o godzinie 12:00.

Organizator i uczestnicy na poczštku minutš ciszy uczcili pamięć zmarłego tragicznie w wypadku samochodowym w Korytnicy - Dominika Skoczyłasa.Pogoda sprzyja, temperatura od 25 do 32 stopnii, a ciœnienie jest stabilne. Troche martwi uczestników ciepła woda w jeziorze.

Czwartek – 01.07.2010

W drugim dniu zawodów nie został złowiony żaden karp. Zawodnicy sporadycznie łapiš leszcze.

Pištek – 02.07.2010

Dzień rozpoczšł się od złapania pierwszego karpia zawodów. Na stanowisku numer 1. Witek Smolarczyk JetFish Team (Witek Smolarczyk i Tomek Hadrzyński) złowił bardzo pięknego karpika 11.30 kg.


Na szóstym stanowisku Tomasz Mizgajski z synem Michałem złowili małego karpia o wadze ok. 1 kg.

Sobota – 03.07.2010

I znowu na stanowisku numer jeden JetFish Team - Witek Smolarczyk złapał ponownie karpia o wadze 6.20 kg.Inni uczestnicy nie złowili jeszcze żadnego karpia.
Powodzenie Teamu JetFish może można wytłumaczyc stosowanie tylko produktów firmy JetFish, kto to wie?...

Niedziela – 04.07.2010

Na koniec Lubuskiego Pucharu stanowisko numer 15 miało prawie karpia, ale niestety nie zdołali go wycišgnšc na brzeg.

O godzinie 08:00 zakończono się łowienie na jezioże Kochle. Uczestnicy po spakowaniu się i sprzštnięciu stanowiska przybyli na zakończenie pucharu.
Po podsumowaniu zawodów przez organizatora, pare słów skierował do zawodników wójt Gminy Pszczew pan Waldemar Górczyński.Po wspólnej decyzji wszystkich uczestników został zaliczony karp złapany przez Tomasza i Michała Mizgajskich jako ryba liczšca się w zawodach. Trzecie miejscie zostało wylosowane spoœród uczestników.

1.Miejsce – JetFish Team Polska - Witek Smolarczyk i Tomek Hadrzyński2.Miejsce - Tomasz Mizgajski i Michał Mizgajski3.Miejsce - Tomasz Cegła i Robert Koczor

Nagrodę za największš rybę ufundowanš przez wójta Gminy Przczew otrzemał Witek Smolarczyk z Team’u JetFish. (karp 11.30 kg)

Podziękowania za umożliwienie organizacji Pucharu dla firm Jetfish Polska, Natural Bait, Fish Food, Karp King, Bandit Carp, Mosella-Pelzer, wójta Gminy Pszczew, prezez koła PZW Kazimierza Adamiaka, a także dla Andrzeja i Karola Kowalewiczów za ufundowanie złotych i srebnych karpi medalików.Szybki Kontakt
Reklama
Reklama