Targi Karpiowe Zabrze 2010 - okiem Warsaw Carp Army
Start 5 rano droga dość daleka, ale to nie istotne bo Karpiowa brać czeka. Zbiórka w centrum małe zaopatrzenie i ruszamy na 2 samochody, zabieramy 2 Karpiarzy HCT i Karpiarza z Wrocławia który tym czasowo przebywa w Warszawie. Droga mija nam dość szybko w jak zwykle dobrym klimacie, szkoda tylko ze połowa ekipy musiała zostać w Stolicy ze względu na prace mimo iż wyjazd przygotowywaliśmy od miesiąca. Śląsk wita nas zmienną pogodą, bezproblemowy dojazd i jesteśmy pod halą. Z daleka widać jak szybko Karpiowanie nabiera rozpędu w Polsce, parking pełny i kolejki pod kasami. Punktualnie 10:00 Otwierają hale i na pierwszy rzut oka oscypki i krówki :) może w przyszłym roku hala będzie wypełniona samym asortymentem karpiowym ;) A na poważnie, na wstępie chcemy złożyć najszczersze kondolencje rodzinie Dominika Skoczylasa Członka Zarządu Polskiej Federacji Wędkarstwa Karpiowego który odszedł od nas w dniu 19.02.2010 w wypadku samochodowym.
Mozna było obejrzeć wiele nowości na rok 2010 i wyszukać pare perełek.Porozmawiać z wieloma znanymi karpiarzami którzy otwarcie mówili jakie stosują metody połowu.I nagroda za drugie miejsce dla Rutecki team za namiot CHUB VIZ OR 2 Man.Pierwsze miejsce zajęła firma M-Elektrostatyk.
A trzecie Videotronic za centralke XRC(Od nas dodatkowe uznanie za rozwój i pojawienie się Carp-lampki kompatybilnej do sygnalizatorów)


U elektrostatyka Karpiarz na Karpiarzu i łóżko na łóżku.Karpiówek las...
Miasteczko Karpiowe...(stare i nowe konstrukcje)


Media

Wiele znanych i cenionych marek co roku stawia sie na targach.
Nowinki techniczne kamera podwodna!Na rynku mamy coraz większy wybór łódek zdalnie sterowanych.Troche ołowiu


I kamuflaż


"Magiczne kulki"Same targi miały dobry klimat, był barek można było zjeść, napić i porozmawiać bez ciśnienia że coś nam umknie.


Adrian Modzelewski - Warsaw Carp Army

Szybki Kontakt
Reklama
Reklama