Exide 100% Satysfakcji
Niedawno na forum padło wyzwanie od Sebastiana Marcinkowskiego dla ADDER CARP dotyczące "idealnego" sklepu internetowego. Wyzwanie to było poprzedzone dość długą dyskusją na forum na temat jakości obsługi klientów przez dostawców produktów dla karpiarzy.

Oczywiście, jako sklep internetowy Exide ( www.exide.adn.pl ) z chęcią podejmiemy się próby do jakiej zostaliśmy wyzwani. W trakcie dyskusji jej uczestnicy formułowali swoje opinie dotyczące tego, jak taki sklep internetowy powinien działać, aby satysfakcja jego klientów była jak najwyższa. Mówiono o tym, że zamówienia powinny być realizowane w 1-3 dni ( PRIORYTET ), że stopień realizacji zamówień powinien być jak najwyższy ( najlepiej 100 % ), że gama oferowanych produktów powinna być jak największa. Niewątpliwie sklep mający w ofercie wszystkie produkty jakie są oferowane na rynku, bez nawet krótkich braków ciągłości dostaw chociaż jednego produktu i z gwarancją dostawy w jeden czy dwa dni jest praktycznie nierealny. Możliwe jest jednak zbliżanie się do ideału i dbanie o satysfakcję jak największej ilości klientów sklepu. Co może Państwu zaoferować sklep internetowy Exide ?

Po pierwsze szybkość realizacji zamówień. Już teraz możemy się zobowiązać, iż każde zamówienie złożone w naszym sklepie zostanie zrealizowane najpóźniej w ciągu 3 dni od daty jego złożenia ( najczęściej już teraz termin ten nie przekracza 48 godzin, choć nie wszyscy zdają się w to wierzyć ) . Każdy klient sklepu Exide, którego zamówienie nie zostanie zrealizowane najpóźniej zgodnie z naszym zobowiązaniem dostanie rabat na w wysokości 10% jego wysokości. Jeśli zaś termin dostawy przekroczy 5 dni, rabat ten wzrośnie do 20%.

Po drugie już teraz możemy zobowiązać się także do wysokiego poziomu realizacji zamówienia na produkty marki ADDERCARP i VENATIO TACKLE SYSTEM .
Oczywiście zawsze się może zdarzyć przypadek, że jeśli ktoś zamówi 3-4 produkty za łączną kwotę np. 100 zł i nie będzie dostępny jakiś jeden produkt na kilkaset będących w ofercie to wynik procentowy realizacji zamówienia będzie niższy.

W ostatnich miesiącach osiągnęliśmy jednak średni stopień realizacji tego rodzaju zamówień na poziomie 84%, a w przypadku towarów najlepiej rotujących wynik ten przekroczył 90%. Dla osób, które mają negatywne doświadczenia w tym względzie ze sklepami internetowymi proponujemy do końca czerwca zasadę, że jeśli zamówicie Państwo produkty wymienionych wyżej marek na kwotę min. 200 zł a realizacja waszego zamówienia będzie niższa niż 85 %, dostaniecie Państwo od firmy upominek w postaci naszych produktów, które w miarę możliwości będą mogły zastąpić te brakujące ( oczywiście Gratis!!! ) - na przykład w zamian za brakujące kulki zanętowe określonego smaku dostaniecie Państwo gratis kulki o innym aromacie.

Po trzecie mamy w swoich planach stałe rozszerzanie oferty naszego sklepu o wszystkie te produkty, które cieszą się powszechnym zainteresowaniem braci karpiowej. Nie mogą to być wszystkie produkty jakie sobie ktoś wymarzy, ale choćby te na które zapotrzebowanie zgłosi większość naszych klientów. Oczywiście kolejnym warunkiem jest możliwość nawiązania współpracy z producentem czy dystrybutorem danego produktu. Zdarzyło się już nam tak nie raz, że chcieliśmy wprowadzić nowy produkt do sprzedaży, a jego producent czy dystrybutor nie chciał nam go sprzedać traktując nas jako groźną konkurencję ! Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o przesłanie na nasz adres załączonej poniżej ankiety. Odpowiedzi na zawarte w niej pytania pozwolą nam stale rozszerzać naszą ofertę produktową (jak już pisaliśmy, w miarę możliwości ) zgodnie z oczekiwaniami naszych klientów. Każda osoba, która wypełni i prześle do na naszą ankietę, dostanie od nas przy najbliższym zamówieniu w naszym sklepie 5% rabatu na zamówione produkty.
Zapraszamy do współpracy - sprawdźcie Państwo jak w praktyce będzie wyglądało podjęcie rzuconego nam wyzwania...

A oto wypowiedź na forum, która skłoniła nas do napisania powyższego tekstu:

Odpowiedź: TANDEM BAITS 2008!
Autor: Sebastian Marcinkowski (L1on)

Witam
To ja dołączę swoje 3 grosze, moim skromnym zdaniem nie ma dobrego sklepu internetowego dla nas - karpiarzy, dlaczego?? a no dlatego, że TB ma ogromny potężny asortyment, niestety ich podejście do Nas jest makabryczne, natomiast inne sklepy obsługują miło szybko i przyjemnie natomiast brakuje im wiele z oferty, a jak już coś jest to niekoniecznie takie jakie byśmy chcieli (np. fluorocarbon powinien być w mniejszych i większych odcinkach oraz dwóch producentów tańszego i droższego)co zmusza nas do zakupów w kilku jeżeli nie kilkunastu sklepach, a jak miło by było zrobić zakupy raz, wydać dużo kasy, wiedząc że wszystko będzie w paczce, która dotrze do nas za max 1-3 dni (PRIORYTET) a oprócz zakupów znajdzie sie tam również najnowszy katalog reklamowy, i tu należałoby zapytać ADDER CARP, czy jest w stanie podjąć takie wyzwanie??

Odpowiedz

pobierz ankietę:   

Szybki Kontakt
Reklama
Reklama