CARP STORY - relacja filmowa z World Carp Classic 2008
Jubileuszowe, dziesiąte zawody karpiowe World Carp Classic odbyły się we wrześniu 2008 nad jeziorem Madine we Francji, znanym w okazałych cyprinusów. WCC to chyba najbardziej prestiżowy turniej tego typu na świecie, wzbudził więc olbrzymie zainteresowanie tak w środowisku karpiarzy, jak i wśród sponsorów, a także w mediach wędkarskich.

Wyniki turnieju świadczyły o tym, że wszyscy bardzo poważnie podeszli do tych zawodów, a ryby nie zawiodły. Udział wzięły 122 drużyny z 26 krajów. W czasie tygodniowej imprezy złowiono aż 93 karpie o łącznej wadze prawie 1300 kilogramów, przy okazji poprawiając wiele dotychczasowych rekordów odnotowanych w historii WCC!

Pula nagród wynosiła 50 000 funtów, więc było o co powalczyć, ale można śmiało powiedzieć, że każdy kto wziął udział w zawodach, oprócz czystej sportowej satysfakcji, mógł mieć wiele innych powodów do zadowolenia. WCC to prawdziwe wędkarskie święto oraz okazja by spotkać wspaniałych ludzi i wraz nimi spędzić czas w wyjątkowej i niepowtarzalnej atmosferze.

Tym razem, zawodnikom i organizatorom, towarzyszyła ekipa filmowa magazynu "Wędkarstwo moje hobby". Obszerna, prawie 80-minutowa relacja z World Carp Classic 2008 zostanie opublikowana na płycie DVD dołączonej do numeru 40 WMH, który trafi do sprzedaży w połowie lutego. Kto chciałby obejrzeć ten film wcześniej, powinien odwiedzić warszawskie targi "Na ryby 2009", na których odbędzie się otwarty, prapremierowy pokaz, a na naszym stoisku można będzie kupić DVD z filmem CARP STORY. Zapraszamy też do obejrzenia zwiastuna i galerii zdjęć zamieszczonych na www.wmh.pl/carpstory
Szybki Kontakt
Reklama
Reklama