III Słupskie Dni Karpiowe

W dniach 6-9.09.2007 odbyła się III edycja Słupski Dni Karpiowych , w tym roku skorzystaliśmy z zaproszenia miasteckich kolegów . Około 35 karpiarzy trafiło do Miastka nad jezioro Lednik ( 8 ha ) po przywitaniu wszystkich przybyłych rozpoczęto losowanie, następnie zajęto stanowiska . "Tubylcy" od razu zwrócili uwagę na stanowiska 7 i 8 typując z tych stanowisk zwycięzców. Zadowolenie i dobre humory zawodników pierwszego dnia zaskoczyły miło nas organizatorów, bardzo dobry obiad świecące słoneczko potęgowało oczekiwanie na pierwszą rybę . Wieczór i noc nie przyniosła brań natomiast skala integracja między zawodnikami przekraczała każdą dotychczasową spotykaną normę .

Kolejny dzień powitał nas odmienna pogodą , tego dnia Bartek Zapiec Duncean Team ( starujący w pojedynkę ) łowi karpia 4.10 kg był to jedyny złowiony karp , a zarazem dający łowcy zwycięstwo.

Załamanie pogody , deszcze i wiatry nie przeszkadzały zawodnikom w dalszej integracji ,
odbywała się z większym i mniejszym natężeniem do niedzielnego poranka. Jak wspominałem pogoda znów pstryczkiem w nos rozpędziła nasze zapędy na duże ilości brań i odjazdów - ja nie marnowałem czasu , przez trzy dni zebrałem sporo informacji od wielu uczestników jak ich zdaniem powinna wyglądać idealna cypryniada.

Postaramy się o wprowadzenie wielu pomysłów i spostrzeżeń, jakich przekonają się uczestnicy już w 2008. Zakończenie imprezy odbyło się w deszczu , przeproszę w tym miejscu za lekki organizacyjny chaos jaki miał miejsce a powodem była właśnie pogoda.

Wsparcia ( od lat ) udziela nam PZW Okręg Słupsk, podziękowania dla prezesa Teodora Rudnika oraz v-ce prezesa Ryszarda Osmańskiego, również koło PZW Karaś w Miastku zaskarbiło sobie naszą wdzięczność . Wspomnę też o miasteckich kolegach którzy całym sercem, siłami pomagali nam dopiąć to wszystko na ostatni guzik.

Szkoda że o 2 miejsce zawodnicy: Rafał Andrusieczko /Łukasz Burzymowicz i 3 miejsce : Dariusz Smętek/Maciej Płoszaj miejscu zdecydowało losowanie , każdy z zawodników ( i nie tylko ) otrzymał upominek.

Specjalne podziękowania dla Andrzeja Kucułymy z firmy Grafpro za oprawę graficzną.

Dziękujemy sponsorom :

- Thing Big Polska
- Aller Aqua Polska - Adder Carp
- Mikado
- Konger
- Salon Wędkarski WĘDKARZ Słupsk
- Videotronic
- Carpmaniac
- Kamimarket
- Agnecja Reklamowa GRAFPRORoman Guźniczak i Dariusz Burzymowicz - Słupskie Bractwo Karpiowe
Szybki Kontakt
Reklama
Reklama