Legendarne wędziska SPORTEX ? - Artykuł sponsorowany
Wędki SPORTEX mają od zawsze ścisły związek z naturą... Innowacje i technologia najwyższej próby są idealnie połączone z wzorcami czerpanymi z otaczającej nas przyrody. Dlatego też do zaprojektowania wędek zostały użyte materiały w oparciu o przykłady z zasad działania włókien dynamicznych mięśni oraz odpornych na złamanie i elastycznych roślin. Zasady te wdrożono perfekcyjnie zestawiając najnowsze materiały takie jak węgiel, kevlar, czy specjalne włókno szklane i specjalnie opracowaną technologię krzyżowego spajania włókien - "HT cross"...standard dla rozwoju wędek SPORTEX


Cechą wspólną wszystkich wędek SPORTEX jest niesamowita rezerwa mocy w połączeniu z niewielka wagą, nieograniczoną elastycznością oraz idealną krzywą akcji, wygięciem, które umożliwia wędkom równomierną pracę od szczytówki po sam dolnik. SPORTEX to standard dla wędek o najwyższej technologii.

Wędki SPORTEX można łatwo rozpoznać po ich niepowtarzalnym charakterystycznym wyglądzie.

Specjalna technologia włókien krzyżowych HT tworzy spójną całość o wysokiej wytrzymałości tworząc dynamiczny pakiet mocy są niczym "żywy organizm" . Technologia HT-CROSS jest znakiem firmowym wędek SPORTEX. Nie jest to jedynie ozdoba lecz dobrze przemyślana technologicznie konstrukcja, która gwarantuje wytrzymałość i jakość.


SPORTEX - Tradycja i jakość - ponad 50 letnia tradycja w budowaniu nowych rozwiązań związanych z wysokiej klasy sprzętem wędkarskimKtóry wędkarz nie kojarzy legendarnych wędek pomalowanych w plaster miodu?

Nie bez powodu wędki te cieszyły się opinią nie do złamania. Budując na tych doświadczeniach w konstruowaniu blanków z włókien szklanych o wysokiej jakości, SPORTEX opracował własną, jeszcze bardziej nowoczesną technologię tworzenia połączeń HT-CROSS z nadejściem pierwszych materiałów węglowych.Zaawansowana technologia dla Twojej pasjiDla każdego kto potrzebuje jakości, która przełoży się na lata niezawodnego działania, wędki SPORTEX są najlepszym sprzętem wędkarskim. Budując w własnej unikalnej na świecie technologii krzyżowego spajania włókien został opracowany oryginalny program wędek wszystkich rodzajów, poszerzony m.in o modele do wędkowania na wabik. W projektowaniu nowych wędek, poza doświadczeniem testujących produkty SPORTEX wędkarzy na całym świecie, SPORTEX korzysta z własnej technologii na produkcje włókien węglowych dla przemysłu lotniczego i sportowego. Dlatego tez każdy wędkarz może być pewien, że każda wędka SPORTEX spełnia standardy najwyższej jakości - od surowców przez komponenty i gotowy wyrób.


Wyłączny dystrybutor na terenie Polski:ADDER GROUP Sp. z o.o.
ul.Komunalna 3
15-197 Białystok
tel:(085) 7451584
e-mail: biuro@adder.pl

CENNIK SPORTEX 2008-POBIERZ
KATALOG SPORTEX 2008.POBIERZ
SPORTEX PROMOCJA 2008.POBIERZDo nabycia w sklepie internetowym:
www.exide.adn.pl

Szybki Kontakt
Reklama
Reklama