Wiosenne sprzatanie "Krzyni"
22 kwietnia członkowie Słupskiego Bractwa Karpiowego przy Z.O.PZW w Słupsku spotkali się w m-ci Krzynia, nie na zasiadce karpiowej ale jak co roku sprzatali teren wokól tego pieknego zbiornika zaporowego. Spotkaniu towarzyszyła miła atmosfera, wszystkim sprzatającym dopisywał humor, lecz nie da sie ukryć, że zebranych smieci było sporo a są one przecież pozostałością wypoczywajacych tam ludzi i wędkarzy (puszki po kukurydzy, opakowania po zanętach i przynętach, plastikowe butelki, puszki po piwie) przykro!!, że tak się dzieje!! Wciągu niespełna 4 godzin zostało zebrane 20 dużych worków takich smieci. Jako Słupskie Bractwo Karpiowe apelujemy do wędkarzy jak i wypoczywajacych
w inny sposób o umiejętne korzystanie ze środowiska naturalnego, zabieranie ze soba worków na smieci i pozostawienie miejsc wypoczynku w czystosci. Zachęcamy do organizowania tego typu akcji przez inne kluby karpiowe i koła wędkarskie. Chcielibyśmy aby członkowie tych grup byli przykladem dla innych korzystających z wypoczynku na łonie natury.
Wszyscy chętnie biorą worki! Nic dziwnego, gdy tak potężny człowiek, jakim jest nasz sekretarz Krzysiu je wręcza!Przymiarka rękawic chirurgicznych chyba będzie jakaś operacja!Gotowi do "operacji"Co on tam szuka?Chyba coś zgubił!Jaki ucieszony!Pewnie coś tam jeszcze zostalo.Nastapiło rozluźnienie, tyle worków śmieci już zebranych, ale to jeszcze nie koniec, została druga strona.Plaża harcerska po drugiej stronieChwila na papieroska, popalili to zakładać rekawiczki i do zbiorow.Ten to ma fajnieKrzyniaZwiadowcaAle sie rzucili!,chyba coś fajnego znaleźli w wodzie!Polski porządek!Dobrze, że za chwile już tego nie będzie!Po drugiej stronie też trochę się uzbierało!Grupa zbieraczy!No i po sprzątaniu, wszyscy zadowoleni, wokół zrobiło się czysto, możemy jechać na obiad!


Szybki Kontakt
Reklama
Reklama