Haczyki OWNER - Sławek Wesołowski
Japońska firma Owner przygotowała dla karpiarzy nową serię profesjonalnych haczyków Owner Carp. Czy okażą się jednak skuteczne? Musimy się przekonać sami na własnej skórze.

W ofercie znajduje się pięć różnych modeli haczyków w kilku wielkościach i kształtach.


CARP FLYLINER
C1 - to model o klasycznym, uniwersalnym kształcie z oczkiem o ostrzu Cuting Point z zadziorem z kutej stali Hi-Carbon. Kolor ciemnostalowy ma charakterystycznie wygięte ostrze. Wydaje się jakby było przedłużone.

CARP FLYLINER BL
C2 to model o klasycznym, uniwersalnym kształcie. Jego cechą charakterystyczną jest brak zadziorów. Haczyki te zostały stworzone z myślą o karpiarzach, którzy często jeżdżą na łowiska specjalne, na których obowiązkowe jest używanie haczyków bezzadziorowych. Haczyki karpiowe z oczkiem bezzadziorowe z kutej stali Hi-Carbon. Kolor ciemnostalowy.

CARP TSUYOSHI
C3 - to model raczej „pękaty” o stosunkowo krótkim trzonku. Patrzšc na haczyk odnosi się wrażenie ze został stworzony idealnie pod kulkę proteinowš,a to ze względu na jego nietypowy pękaty kształt. Kolor ciemnostalowy z oczkiem, odgięty z kutej stali Hi-Carbon.

CARP AYA
C4 - to model z prostym trzonkiem i lekko wygiętym oczkiem do środka. Posiada klasyczne ostrze. Polecany także na inne karpiowate. Kolor ciemnostalowy z oczkiem i zadziorem, odgięty z kutej stali Hi-Carbon.

CARP ISEAMA
C5 - to model bardzo podobny do C3 o stosunkowo krótkim trzonku, lecz trzonek nie jest odgięty tak jak w modelu C3. Jest w Kolorz ciemnostalowym z oczkiem i zadziorem, z kutej stali Hi-Carbon.


Szybki Kontakt
Reklama
Reklama