Test wędzisk karpiowych Greys, Fox, Jaxon
Zapraszamy do przeczytania testu wędzisk karpiowych, który został przeprowadzony przez Polski Portal Karpiowy ,,Carp Passion". Dzięki życzliwości firm Taxom i Jaxon mieliśmy do dyspozycji następujące karpiówki:

Kliknij na nazwę wędziska

>>>Greys Platinum 3,9m 3,5lb<<<>>>Fox Warrior XT 3,66m 3lb<<<>>>Jaxon Profix 3,6m 3lb<<<
>>>Jaxon Astral 3,6m 3lb - Jaxon Astral 3,6m 2lb<<<


Wymienione wędziska testowaliśmy przez niecałe 2 miesiące (listopad-grudzień). Tak krótki okres testu i w dodatku poza sezonem w przypadku naszego regionu, nie może w pełni odzwierciedlać możliwości i jakości poszczególnych karpiówek. Nie mniej jednak, przez ten okres wyrobiliśmy sobie opinię na temat tych wędzisk, którą chcemy się teraz z Wami podzielić. Jeżeli chodzi o wędki firmy Jaxon, to oferta ta, jest już znana polskim karpiarzom i cieszy się dużą popularnością, szczególnie wśród początkujących i szukających wędzisk w przystępnej cenie. Natomiast kije, które oferuje firma Taxom szczególnie ze wskazaniem na wędzisko Greys Platinum, to absolutna nowość w Polsce. Opisując w/w karpiówki staraliśmy się przede wszystkim podać jak najwięcej informacji i wymiarów oraz opisać i scharakteryzować poszczególne kije tak, aby stworzyć ogólny obraz tych wędzisk. Przy ocenie każdego produktu, należy też brać zawsze pod uwagę to, z jakiego przedziału cenowego i co za tym idzie, czego należy wymagać i co powinno być standardem oraz kryterium oceny każdego kija.

W teście wzięły udział następujące osoby:

Dariusz Ostrowski, Wiesław Malenda, Mariusz Rutkowski, Marek Kwiecień, Zdzisław Iwanowicz, Leszek Jelski, Marcin Krajewski
W imieniu Polskiego Portalu Karpiowego ,,Carp Passion" serdecznie dziękuję Państwu

Państwu Beacie i Wojciechowi Niklas - właścicielom firmyPanu Andrzejowi Podeszwie - właścicielowi firmy


za wzięcie udziału w naszym teście, udostępnienie wędzisk oraz za profesjonalne podejście do klienta. Dziękuję również swoim kolegom za pomoc w przeprowadzeniu tego testu oraz opisanie i ocenienie testowanych karpiówek.

Prowadzący test Marcin Krajewski
Szybki Kontakt
Reklama
Reklama